این مرد هندی، جایگاه رئیس علی بابا را گرفت

اخبار مدیرانعمومیاین مرد هندی، جایگاه رئیس علی بابا را گرفت

دوره دیجیتال مارکتینگ

این مرد هندی، جایگاه رئیس علی بابا را گرفت

سال ها بود که جک مای چینی، عنوان ثروتمندترین مرد آسیا را به خود اختصاص داده بود، اما حالا موکاش آمبانی، بنیان‌گذار گروه «رلیانس» با ۴۴.۳ میلیارد دلار ثروت، جای رئیس علی بابا را در جایگاه ثروتمندترین فرد آسیا گرفت.

به نقل از بلومبرگ، رلیانس یک مجموعه مادر می باشد که در زمینه صنایع مخابراتی و پالایشگاهی به فعالیت مشغول است. با افزایش ۱.۶ درصدی نماد این گروه در جدیدترین معاملات بورس هند، ثروت آمبانی هندی به ۴۴.۳ میلیارد دلار رسید و وی با پشت سر گذاشتن جک ما با ۴۴ میلیارد دلار ثروت در صدر لیست ثروتمندان آسیایی صعود کرد.

به نقل از اقتصادآنلاین، آمبانی در سال جاری موفق گردید، 4 میلیارد دلار به ثروت خود بیفزاید، در شرایطی که جک ما، سال جاری ۱.۴ میلیارد دلار از ثروت خود را از دست داده است. نیتین تیواری، تحلیل گر بورس بمبئی در اینباره اعلام کرد: می‌توانیم چشم‌انداز روشن‌ تری از آینده گروه رلیانس را متصور شویم.

آمبانی در حال حاضر می خواهد بزرگ‌ ترین پالایشگاه جهان در ایالت جاماناگار هند را تکمیل کرده و مالک سودآورترین بنگاه هندی گردد.

بعد از این فرد هندی، جک ما با ۴۴ میلیارد دلار ثروت در جایگاه دوم ثروتمندترین فرد آسیا قرار دارد. وی بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی علی باباست که بزرگ‌ ترین خرده‌ فروشی اینترنتی چین به شمار می آید. این شرکت بازار بسیار وسیعی در چین دارد و فروش آن در سال ۲۰۱۷ از کل فروش شرکت‌ های آمازون و AB بیشتر بوده است.

این مرد هندی، جایگاه رئیس علی بابا را گرفت

این مرد هندی، جایگاه رئیس علی بابا را گرفت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام