آیا کارخانه بیک حقیقتا تعطیل شده است؟

اخبار مدیرانعمومیآیا کارخانه بیک حقیقتا تعطیل شده است؟

دوره دیجیتال مارکتینگ

آیا کارخانه بیک حقیقتا تعطیل شده است؟

چندی پیش خبری مبنی بر تعطیل شدن کارخانه بیک در ایران، در شبکه ها و سایت های اجتماعی منتشر گردید، اما حال روزنامه اطلاعات در خبری در شماره امروز خود اظهار داشت که این خبر، شایعه ای بیش نبوده است!

به نقل از خبرآنلاین، به دنبال انتشار خبری در یکی از سایت‌ ها که در خارج از کشور به فعالیت مشغول است مبنی بر تعطیلی کمپانی بیک در داخل کشورف یکی از مدیران این شرکت در ایران آن را تکذیب نمود.

وی در تماس با روزنامه اطلاعات اظهار داشت: از تقریباً ۱۵ سال پیش بخش تولید خودکار بیک در کشور در اختیار کمپانی دیگری قرار گرفته است و آن شرکت با نام تجاری ایرانی، به تولید همان خودکار بیک می پردازد و هنوز هم فعال است.

وی همچنین خاطر نشان کرد که شرکت عطر بیک یار نیز به تولید عطر بیک ادامه می‌دهد و تعطیل نشده است، لذا به نقل از خبر منتشر شده در روزنامه اطلاعات از سوی مدیران این مجموعه، خبر منتشر شده در رسانه های اجتماعی تکذیب می‌ شود.

آیا کارخانه بیک حقیقتا تعطیل شده است؟

آیا کارخانه بیک حقیقتا تعطیل شده است؟

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام