برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 4 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد کسب وکارهای ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

میراث هنگفت پادشاه تایلندی برای پسرش

اخبار مدیرانعمومیمیراث هنگفت پادشاه تایلندی برای پسرش

دوره دیجیتال مارکتینگ

میراث هنگفت پادشاه تایلندی برای پسرش

به نقل از اقتصاد آنلاین، با توجه به اعلام ارگانی که مسئولیت ثروت عظیم خاندان سلطنتی تایلند را عهده دار است، ۳۰ میلیارد دلار از اموال به طور کاملاً رسمی به پادشاه جدید تایلند منتقل شده که بعد از مرگ پدرش در سال ۲۰۱۶، میراث تاج و تخت او شده است.

به نقل از نیوزویک، وب‌ سایت دفتر اموال و دارایی‌ های خاندان سلطنتی تایلند با اعلام انتقال ۳۰ میلیارد دلار از دارایی بهومیبول آدولیادج، پادشاه متوفی به ماها واجیرالونگکورن پادشاه جدید، تاکید کرد مقداری از سهام دو شرکت مهم تحت کنترل این نهاد هم تحت نظر شخصی پادشاه جدید درآمده است.    

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، با توجه به اظهارات این سازمان، دارایی خاندان سلطنتی تایلند معاف از مالیات می باشد، این پادشاه جوان تایلندی تا کنون 3 بار ازدواج کرده و 7 فرزند دارد و چنین بخت بلندی داشته که ۳۰ میلیارد دلار نیز به او ارث رسیده است.

دور از انتظار است منتقدان تاج و تخت اعتراضی به این تصمیم داشته باشند. انتقاد از پادشاهی تایلند ۱۵ سال حبس خواهد داشت و رسانه‌ ها نیز شامل این سیاست می‌شوند. زمانی که پادشاه سابق در سن ۸۸ سالگی فوت کرد، تایلند مراسم تدفین ۵ روزه با هزینه ۹۰ میلیون دلار برگزار کرد.

میراث هنگفت پادشاه تایلندی برای پسرش

میراث هنگفت پادشاه تایلندی برای پسرش

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام