منابع انسانی

برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 26 دی: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

گوگل مپ دامنه های IR را تحریم کرد

اخبار مدیرانعمومیگوگل مپ دامنه های IR را تحریم کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

گوگل مپ دامنه های IR را تحریم کرد

آنطور که کاملاً مشخص است گوگل نیز قرار است تحریم های جدیدی را برای ایران اعمال کند و از این پس وب‌ سایت هایی که از دامنه IR بهره می برند، دسترسی شان به API گوگل مپ بسته می شود.

گوگل مپ به تحریم نرم‌ افزارهای ایرانی پرداخت به نحویکه به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، از دیروز تعدادی از کسب و کارهای اینترنتی ایرانی، نظیر تاکسی های اینترنتی که در نرم افزار های خود از سرویس گوگل مپ بهره می بردند، از قطع خدمات این سرویس در نرم افزارهایشان خبر داده اند. با توجه به بررسی های صورت گرفته، فقط سایت هایی که از دامنه IR استفاده می کنند، دسترسی شان به API گوگل مپ بسته شده است.

گوگل مپ دامنه های IR را تحریم کرد

اینطور که مشخص است گوگل تحریم های جدیدی را برای ایران اعمال نموده و هرچند هنوز این شرکت هیچ بیانیه‌ای را رسماً منتشر نکرده و هیچ موضوعی را تایید یا تکذیب نکرده است. زمانی که صاحبان کسب و کارهای اینترنتی با دامنه ای IR سعی به دسترسی به سرویس گوگل مپ دارند، با خطایی تحت عنوان «وب‌سایت یا اپلیکیشن مورد نظر به دلیل عدم سازگاری با قوانین گوگل مپ مسدود شده است» مواجه می شوند.

شواهد حاکی از آن است که این تحریم دائمی است و کسب و کار های اینترنتی ایرانی که از گوگل مپ در نرم افزار های خود استفاده می کنند، باید یک سرویس بومی را جایگزین آن نمایند.

گوگل مپ دامنه های IR را تحریم کرد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام