برای شرکت رایگان در سمینار انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 1 خرداد: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «سمینار راهکارهای ایجاد استارت آپ های ثروت آفرین»فرصت

ورود اوباما و همسرش به دنیای فیلم و تلویزیون

اخبار مدیرانعمومیورود اوباما و همسرش به دنیای فیلم و تلویزیون

دوره دیجیتال مارکتینگ

ورود اوباما و همسرش به دنیای فیلم و تلویزیون

رئیس جمهور سابق آمریکا باراک اوباما و همسرش که بعد از پایان دوره ریاست جمهوری وی دست به فعالیت های گوناگونی زدند، حال خود را برای تولید فیلم و برنامه‌های تلویزیونی با نتفلیکس آماده می کنند.

شرکت نتفلیکس اظهار داشت که رییس‌ جمهور سابق آمریکا و همسرش با این غول استریم آنلاین ویدئو به توافقی چند لایه رسیده اند.

این توافق به منظور ساخت فیلم‌ ها و سریال‌ های تلویزیونی نظیر برنامه‌ های با فیلمنامه، بدون فیلمنامه و مستند است.

میشل اوباما در این خصوص اظهار داشت: «من و باراک همواره به قدرت داستان‌ سرایی برای الهام‌ بخشیدن و انگیزه دادن اعتقاد داشتیم.»

جزییات دقیق این قرارداد میان باراک و میشل اوباما با نتفلیکس به زودی منتشر می شود.

رئیس جمهور سابق آمریکا نیز این خصوص گفت: «یکی از لذت‌ های ساده دوران خدمت ما ملاقات با مردم از تمامی گوشه‌ های اجتماع و یاری رساندن به آن‌ ها بود تا بتوانند تجربیاتشان را با جمع وسیع تری از مردم در میان بگذارند. به همین علت جهت همکاری با نتفلیکس هیجان بسیاری داریم. امیدواریم بتوانیم به افراد خلاق، مستعد و تاثیرگذار یاری برسانیم که داستان‌ های خود را جهانیان در میان بگذارند.»

ورود اوباما و همسرش به دنیای فیلم و تلویزیون

از چند ماه پیش شایعات همکاری اوباما با نتفلیکس در رسانه‌ ها منعکس شده بود. در یکی از این اخبار که در نیویورک تایمز منتشر گردید از احتمال ساخت برنامه‌ ای با محوریت رئیس جمهور سابق آمریکا برای بحث در خصوص مسائلی نظیر بهداشت عمومی، تغییرات اقلیمی و مهاجرت صحبت شده بود. در مطلب نیویورک تایمز اعلام شده بود که این برنامه قرار نیست به سکویی به منظور حمله به منتقدان محافظه‌کار یا دونالد ترامپ تبدیل گردد.

سرویس نتفلیکس ترکیبی از برنامه‌ های اورجینال خود و فیلم‌ ها و سریال‌ های دیگر تولیدکنندگان را به دست نزدیک به ۱۱۸ میلیون مشترک خود در سرتاسر جهان می‌ رساند.

ورود اوباما و همسرش به دنیای فیلم و تلویزیون

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام