منابع انسانی

برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 26 دی: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

چندین پیام رسان خارجی در حال مذاکره با شرکت های ایرانی

اخبار مدیرانعمومیچندین پیام رسان خارجی در حال مذاکره با شرکت های ایرانی

دوره دیجیتال مارکتینگ

چندین پیام رسان خارجی در حال مذاکره با شرکت های ایرانی

پایگاه اطلاع رسانی Middle East Politic اظهار داشت: تعدادی از پیام‌ رسان‌ های خارجی با برخی شرکت‌ های ایرانی مذاکراتی داشته و در تلاش هستند تا جای خالی تلگرام را پر کنند.

به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه اطلاع‌ رسانی میدل‌ ایست‌ پالیتیک با اظهار این مطلب، گفت: با سپری شدن چند روز از کم شدن خدمات تلگرام در کشور، کاربران ایرانی کم کم به دنبال پیدا کردن جایگزینی مناسب برای این پیام‌ رسان می باشند.

این وبسایت اوکراینی نوشت: بررسی‌ ها بیانگر آن است که افزون بر چند پیام‌ رسان داخلی، تعدادی پیام‌ رسان‌ خارجی نیز برای پر کردن جای خالی تلگرام دورخیز بلندی را آغاز نموده اند.

در این گزارش آمده است: پیام رسان هایی نظیر تم‌تم‌ و دیالوگ از روسیه، زینگی از ارمنستان و وی‌ چت از چین، فعال‌ تر از مابقی در این امر، ظاهر شده و تلاش‌ های جدی و عملیاتی خود را کلید زده‌اند و گویا با برخی شرکت های ایرانی نیز مذاکراتی داشته‌ اند.

چندین پیام رسان خارجی در حال مذاکره با شرکت های ایرانی

چندین پیام رسان خارجی در حال مذاکره با شرکت های ایرانی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام