چندین پیام رسان خارجی در حال مذاکره با شرکت های ایرانی

اخبار مدیرانعمومیچندین پیام رسان خارجی در حال مذاکره با شرکت های ایرانی

دوره دیجیتال مارکتینگ

چندین پیام رسان خارجی در حال مذاکره با شرکت های ایرانی

پایگاه اطلاع رسانی Middle East Politic اظهار داشت: تعدادی از پیام‌ رسان‌ های خارجی با برخی شرکت‌ های ایرانی مذاکراتی داشته و در تلاش هستند تا جای خالی تلگرام را پر کنند.

به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه اطلاع‌ رسانی میدل‌ ایست‌ پالیتیک با اظهار این مطلب، گفت: با سپری شدن چند روز از کم شدن خدمات تلگرام در کشور، کاربران ایرانی کم کم به دنبال پیدا کردن جایگزینی مناسب برای این پیام‌ رسان می باشند.

این وبسایت اوکراینی نوشت: بررسی‌ ها بیانگر آن است که افزون بر چند پیام‌ رسان داخلی، تعدادی پیام‌ رسان‌ خارجی نیز برای پر کردن جای خالی تلگرام دورخیز بلندی را آغاز نموده اند.

در این گزارش آمده است: پیام رسان هایی نظیر تم‌تم‌ و دیالوگ از روسیه، زینگی از ارمنستان و وی‌ چت از چین، فعال‌ تر از مابقی در این امر، ظاهر شده و تلاش‌ های جدی و عملیاتی خود را کلید زده‌اند و گویا با برخی شرکت های ایرانی نیز مذاکراتی داشته‌ اند.

چندین پیام رسان خارجی در حال مذاکره با شرکت های ایرانی

چندین پیام رسان خارجی در حال مذاکره با شرکت های ایرانی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام