برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری سه شنبه 29 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


حوزه های مورد توجه استارت آپ ها در ایران

اخبار مدیرانعمومیحوزه های مورد توجه استارت آپ ها در ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

حوزه های مورد توجه استارت آپ ها در ایران

برچسب ها: کارآفرینی

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی با تاکید بر اینکه استارتاپ ها می توانند در اقتصاد ایران تاثیر بسیار قابل توجهی داشته باشند، اظهار داشت: در حال حاضر آمار تعداد استارتاپ ها از دستمان خارج شده است.

علیرضا دلیری، تصریح کرد: استارتاپ ها از دل شتاب دهنده ها بیرون می آیند که روز به روز تعداد شتاب دهنده ها در حال افزایش است به نحوی که قریب به ۴۰ شتاب دهنده در کشور در حال فعالیت هستند.

دلیری با اشاره به اینکه تعداد شتاب دهنده ها رو به افزایش است، یادآور شد: در آغاز تشکیل استارتاپ ها معاونت علمی از این شتاب دهنده ها حمایت می کرد و در حال حاضر نیز که تعداد آن ها رو به افزایش است از آن ها حمایت هایی انجام می دهد.

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی با اشاره آمار استارتاپ ها و فعالیت آن ها اعلام کرد: اکنون آمار استارتاپ ها از دست خارج  شده است به دلیل اینکه در هر جای کشور، دانشگاه ها و مراکز پژوهشی استارتاپ برگزار می نمایند.

دلیری با اشاره به اینکه اشتغال آینده از طریق همین استارتاپ ها شکل خواهد گرفت، اظهار داشت: برگزاری استارتاپ ها و به نتیجه رساندن آن ها در اقتصاد ایران تاثیر گذار است به همین دلیل به این حوزه توجه ویژه  ای می شود.

حوزه های مورد توجه استارت آپ ها در ایران

وی با اشاره به بیشترین حوزه ای که استارتاپ ها به آن ورود می کنند، اظهار داشت: فناوری اطلاعات و سپس زیست فناوری از جمله بخش هایی می باشند که استارتاپ ها به آن ورود می نمایند، اما تعدادی از استارتاپ ها به اقتضای فعالیت در استان ها نظیر کشاورزی، معدن و... برگزار می شوند.

حوزه های مورد توجه استارت آپ ها در ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام