برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 19 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

حوزه های مورد توجه استارت آپ ها در ایران

اخبار مدیرانعمومیحوزه های مورد توجه استارت آپ ها در ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

حوزه های مورد توجه استارت آپ ها در ایران

برچسب ها: کارآفرینی

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی با تاکید بر اینکه استارتاپ ها می توانند در اقتصاد ایران تاثیر بسیار قابل توجهی داشته باشند، اظهار داشت: در حال حاضر آمار تعداد استارتاپ ها از دستمان خارج شده است.

علیرضا دلیری، تصریح کرد: استارتاپ ها از دل شتاب دهنده ها بیرون می آیند که روز به روز تعداد شتاب دهنده ها در حال افزایش است به نحوی که قریب به ۴۰ شتاب دهنده در کشور در حال فعالیت هستند.

دلیری با اشاره به اینکه تعداد شتاب دهنده ها رو به افزایش است، یادآور شد: در آغاز تشکیل استارتاپ ها معاونت علمی از این شتاب دهنده ها حمایت می کرد و در حال حاضر نیز که تعداد آن ها رو به افزایش است از آن ها حمایت هایی انجام می دهد.

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی با اشاره آمار استارتاپ ها و فعالیت آن ها اعلام کرد: اکنون آمار استارتاپ ها از دست خارج  شده است به دلیل اینکه در هر جای کشور، دانشگاه ها و مراکز پژوهشی استارتاپ برگزار می نمایند.

دلیری با اشاره به اینکه اشتغال آینده از طریق همین استارتاپ ها شکل خواهد گرفت، اظهار داشت: برگزاری استارتاپ ها و به نتیجه رساندن آن ها در اقتصاد ایران تاثیر گذار است به همین دلیل به این حوزه توجه ویژه  ای می شود.

حوزه های مورد توجه استارت آپ ها در ایران

وی با اشاره به بیشترین حوزه ای که استارتاپ ها به آن ورود می کنند، اظهار داشت: فناوری اطلاعات و سپس زیست فناوری از جمله بخش هایی می باشند که استارتاپ ها به آن ورود می نمایند، اما تعدادی از استارتاپ ها به اقتضای فعالیت در استان ها نظیر کشاورزی، معدن و... برگزار می شوند.

حوزه های مورد توجه استارت آپ ها در ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام