دزدی عجیب و غریب از محصولات اپل در آمریکا

اخبار مدیرانعمومیدزدی عجیب و غریب از محصولات اپل در آمریکا

دوره دیجیتال مارکتینگ

دزدی عجیب و غریب از محصولات اپل در آمریکا

انتشار ویدئویی از یک سرقت در یکی از فروشگاه های اپل در شهر کانزاس ایالت متحده آمریکا سبب تعجب و شگفتی کاربران در شبکه های اجتماعی شد و عکس های مربوط به این دزدی به طرز قابل توجهی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

به گزارش کانزاس سیتی، سارقان گوشی های اپل در این فروشگاه که 3 پسر جوان بودند با سرعت وارد فروشگاه مذکور می شوند و با وجود اینکه در داخل فروشگاه مشتریان نسبتا زیادی حضور داشتند، با خونسردی تمام و در عرض کمتر از 10 ثانیه آیفون های مختلفی را برداشته و به سرعت محل را ترک می کنند.

سرعت عمل بالای این دزدها در حدی بوده است که تمامی افرادی که در فروشگاه در حال رفت و آمد بودند، غافلگیر می شوند و تعدادی از آنها حتی متوجه حادثه رخ داده نمی شوند.

یکی از اشخاصی که در این فروشگاه حضور داشته و مارگ دیکینسون نام دارد، عکس های این دزدی را ضبط و بر روی حساب کاربری خود در فیس بوک قرار داده است.

دزدی عجیب و غریب از محصولات اپل در آمریکا

دیکینسون می گوید تصمیم داشته با گوشی خود ویدئویی جهت انتشار در شبکه اجتماعی Snap Chat تهیه کند و زمانی که دکمه ضبط ویدئو را فشرده این دزدی آغاز شده و لذا وی به طور اتفاقی تصاویر یادشده را ثبت کرده است. عوامل این سرقت هنوز شناسایی نشده اند.

دزدی عجیب و غریب از محصولات اپل در آمریکا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام