دزدی عجیب و غریب از محصولات اپل در آمریکا

اخبار مدیرانعمومیدزدی عجیب و غریب از محصولات اپل در آمریکا

دوره دیجیتال مارکتینگ

دزدی عجیب و غریب از محصولات اپل در آمریکا

انتشار ویدئویی از یک سرقت در یکی از فروشگاه های اپل در شهر کانزاس ایالت متحده آمریکا سبب تعجب و شگفتی کاربران در شبکه های اجتماعی شد و عکس های مربوط به این دزدی به طرز قابل توجهی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

به گزارش کانزاس سیتی، سارقان گوشی های اپل در این فروشگاه که 3 پسر جوان بودند با سرعت وارد فروشگاه مذکور می شوند و با وجود اینکه در داخل فروشگاه مشتریان نسبتا زیادی حضور داشتند، با خونسردی تمام و در عرض کمتر از 10 ثانیه آیفون های مختلفی را برداشته و به سرعت محل را ترک می کنند.

سرعت عمل بالای این دزدها در حدی بوده است که تمامی افرادی که در فروشگاه در حال رفت و آمد بودند، غافلگیر می شوند و تعدادی از آنها حتی متوجه حادثه رخ داده نمی شوند.

یکی از اشخاصی که در این فروشگاه حضور داشته و مارگ دیکینسون نام دارد، عکس های این دزدی را ضبط و بر روی حساب کاربری خود در فیس بوک قرار داده است.

دزدی عجیب و غریب از محصولات اپل در آمریکا

دیکینسون می گوید تصمیم داشته با گوشی خود ویدئویی جهت انتشار در شبکه اجتماعی Snap Chat تهیه کند و زمانی که دکمه ضبط ویدئو را فشرده این دزدی آغاز شده و لذا وی به طور اتفاقی تصاویر یادشده را ثبت کرده است. عوامل این سرقت هنوز شناسایی نشده اند.

دزدی عجیب و غریب از محصولات اپل در آمریکا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام