منابع انسانی

برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 26 دی: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

دزدی عجیب و غریب از محصولات اپل در آمریکا

اخبار مدیرانعمومیدزدی عجیب و غریب از محصولات اپل در آمریکا

دوره دیجیتال مارکتینگ

دزدی عجیب و غریب از محصولات اپل در آمریکا

انتشار ویدئویی از یک سرقت در یکی از فروشگاه های اپل در شهر کانزاس ایالت متحده آمریکا سبب تعجب و شگفتی کاربران در شبکه های اجتماعی شد و عکس های مربوط به این دزدی به طرز قابل توجهی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

به گزارش کانزاس سیتی، سارقان گوشی های اپل در این فروشگاه که 3 پسر جوان بودند با سرعت وارد فروشگاه مذکور می شوند و با وجود اینکه در داخل فروشگاه مشتریان نسبتا زیادی حضور داشتند، با خونسردی تمام و در عرض کمتر از 10 ثانیه آیفون های مختلفی را برداشته و به سرعت محل را ترک می کنند.

سرعت عمل بالای این دزدها در حدی بوده است که تمامی افرادی که در فروشگاه در حال رفت و آمد بودند، غافلگیر می شوند و تعدادی از آنها حتی متوجه حادثه رخ داده نمی شوند.

یکی از اشخاصی که در این فروشگاه حضور داشته و مارگ دیکینسون نام دارد، عکس های این دزدی را ضبط و بر روی حساب کاربری خود در فیس بوک قرار داده است.

دزدی عجیب و غریب از محصولات اپل در آمریکا

دیکینسون می گوید تصمیم داشته با گوشی خود ویدئویی جهت انتشار در شبکه اجتماعی Snap Chat تهیه کند و زمانی که دکمه ضبط ویدئو را فشرده این دزدی آغاز شده و لذا وی به طور اتفاقی تصاویر یادشده را ثبت کرده است. عوامل این سرقت هنوز شناسایی نشده اند.

دزدی عجیب و غریب از محصولات اپل در آمریکا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام