نایاب شدن دلار در صرافی های تهران!

اخبار مدیرانعمومینایاب شدن دلار در صرافی های تهران!

دوره دیجیتال مارکتینگ

نایاب شدن دلار در صرافی های تهران!

نکته قابل توجه روزهای نزدیک به سال جدید، بویژه امروز نایاب شدن دلار چه در بازار آزاد و چه در صرافی‌ های چهار راه استانبول و میدان فردوسی پایتخت است به طوریکه حتی صرافی‌ های بانکی نیز تنها به افرادی که مجوز صرافی دارند، دلار را به قیمت ۴۷۹۰ تومان می‌فروشند.

نایاب شدن دلار در صرافی های تهران!با توجه به گزارش های میدانی از صرافی‌ های چهارراه استانبول پایتخت و میدان فردوسی که یکی از مراکز اصلی فروش ارز در تهران می باشد، هیچ یک از صرافی‌ها به مردم عادی یا مسافر حتی با ارائه پاسپورت و ویزا نیز دلار و یورو نمی فروشند. این در شرایطی است که دلالان میدان فردوسی که در اطراف این میدان ارزهای خارجی در دست دارند، دلار را ۴۸۰۰ تومان به فروش می رسانند. البته بسیاری از همین افراد نیز دلاری برای فروش نداشتند.

به نقل از اقتصاد آنلاین ، صرافی‌ یکی از بانک‌ ها در پایین‌ تر از میدان فردوسی تنها به افرادی که مجوز صرافی دارند، دلار به قیمت ۴۷۹۰ تومان می فروشد. جلوی این صرافی حجم قابل توجهی از افرادی که برای خرید دلار و یورو صف کشیده بودند، مشاهده می‌ شد.

نایاب شدن دلار در صرافی های تهران!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام