گوگل از این پس تبلیغات آزاردهنده را حذف می کند

اخبار مدیرانعمومیگوگل از این پس تبلیغات آزاردهنده را حذف می کند

دوره دیجیتال مارکتینگ

گوگل از این پس تبلیغات آزاردهنده را حذف می کند

گوگل از امروز دیگر اجازه نمی دهد که تبلیغات آزاردهنده و مزاحمی که به طور ناگهانی روی صفحه اینترنتی ظاهر می شوند، کاربران اینترنتی را آزار دهد و آن ها را حذف می کند.

گوگل از این پس تبلیغات آزاردهنده را حذف می کند

به نقل از خبرآنلاین،  از امروز گوگل کروم به یک ماژول مسدود کننده تبلیغات مجهز می گردد که اجازه نمایش تبلیغات آزاردهنده ناگهانی روی صفحه کاربر را نمی دهد.

این مسدود کننده تبلیغات برای نسخه های موبایل و دسکتاپ گوگل کروم عرضه می گردد.

این ماژول تعدادی برخی از انواع مزاحم تبلیغات آزاردهنده را حذف می نماید، این تبلیغات شامل انواع Pop-up (تبلیغاتی که ناگهانی روی صفحه ظاهر می شوند)،  ویدئوهایی که خودکار به نمایش گذاشته می شوند، تبلیغات کارتونی متحرک و تبلیغاتی که تمام صفحه را اشغال می کنند و تا پایان شمارش معکوس  همچنان روی صفحه می مانند، می باشد.

هدف گوگل از اینکار تسریع و تسهیل در جستجوی اینترنتی کاربران است.

گوگل از این پس تبلیغات آزاردهنده را حذف می کند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام