گوگل از این پس تبلیغات آزاردهنده را حذف می کند

اخبار مدیرانعمومیگوگل از این پس تبلیغات آزاردهنده را حذف می کند

دوره دیجیتال مارکتینگ

گوگل از این پس تبلیغات آزاردهنده را حذف می کند

گوگل از امروز دیگر اجازه نمی دهد که تبلیغات آزاردهنده و مزاحمی که به طور ناگهانی روی صفحه اینترنتی ظاهر می شوند، کاربران اینترنتی را آزار دهد و آن ها را حذف می کند.

گوگل از این پس تبلیغات آزاردهنده را حذف می کند

به نقل از خبرآنلاین،  از امروز گوگل کروم به یک ماژول مسدود کننده تبلیغات مجهز می گردد که اجازه نمایش تبلیغات آزاردهنده ناگهانی روی صفحه کاربر را نمی دهد.

این مسدود کننده تبلیغات برای نسخه های موبایل و دسکتاپ گوگل کروم عرضه می گردد.

این ماژول تعدادی برخی از انواع مزاحم تبلیغات آزاردهنده را حذف می نماید، این تبلیغات شامل انواع Pop-up (تبلیغاتی که ناگهانی روی صفحه ظاهر می شوند)،  ویدئوهایی که خودکار به نمایش گذاشته می شوند، تبلیغات کارتونی متحرک و تبلیغاتی که تمام صفحه را اشغال می کنند و تا پایان شمارش معکوس  همچنان روی صفحه می مانند، می باشد.

هدف گوگل از اینکار تسریع و تسهیل در جستجوی اینترنتی کاربران است.

گوگل از این پس تبلیغات آزاردهنده را حذف می کند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام