برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 29 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

توئیتر سرانجام به درآمدزایی رسید

اخبار مدیرانعمومیتوئیتر سرانجام به درآمدزایی رسید

دوره دیجیتال مارکتینگ

توئیتر سرانجام به درآمدزایی رسید

توییتر سرانجام موفق شد بعد از گذشت ۱۲ سال به سوددهی برسد به نحویکه در 3 ماهه پایانی سال گذشته میلادی توانست ۷۳۲ میلیون دلار پول به جیب بزند.

به نقل از business insider، کمپانی های کوچک و بزرگ زیادی در ماه‌ های آغازین سال نوی میلادی هر ساله به بررسی عملکرد خود و ارائه گزارش‌ های مالی در 3 ماهه پایانی و کل سال قبل اقدام می نمایند. حالا توییتر با انتشار گزارش مالی خود در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ میلادی اعلام کرده که بالاخره موفق شده با کسب ۷۳۲ میلیون دلار به سود خالص ۹۱ میلیون دلاری دست یابد که این امر نشان می‌دهد پس از ۱۲ سال، این غول تکنولوژی به موفقیت و سوددهی قابل ملاحظه‌ای دست یافته است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، درآمد توییتر در مقایسه با درآمدش در مدت مشابه سال گذشته نزدیک به دو درصد افزایش پیدا کرده است. این شرکت در طول پاییز ۲۰۱۷ توانست از طریق نمایش آگهی و تبلیغات در این شبکه اجتماعی که برگرفته از تغییر و تحولاتی بود در پلتفرم‌های خود ایجاد کرده بود، به درآمد قابل توجهی دست یابد.

توئیتر سرانجام به درآمدزایی رسید

توییتر ذر حال حاضر به سوددهی رسیده و توانسته در سه‌ ماهه‌ ی چهارم سال گذشته از درآمد ۷۳۲ میلیون دلاری، سود خالص ۹۱ میلیون دلاری کسب کند. هرچند که درآمد این شبکه اجتماعی در کل سال ۲۰۱۷ نسبت به سال 2016 از آن کاهش داشته است اما در 3 ماهه چهارم و پایانی سال توانسته تا این اختلاف را جبران نموده و به درآمدی ۲.۴ میلیارد دلار برسد.

تعداد کاربران فعال ماهانه در توئیتر ۳۳۰ میلیون نفر تخمین زده شده که بیانگر رشد بسیار کم آنهاست. با توجه به آمار و ارقام موجود، توییتر در سال ۲۰۱۲ فقط ۲۱۸ میلیون کاربر فعال در ماه داشته و این تعداد در طول 5  سال اخیر، فقط به میزان اندکی تقریباً ۱۰۰ میلیون کاربر افزایش یافته است. این در شرایطی است که فیس بوک به‌ عنوان بزرگترین رقیب این شبکه اجتماعی، از سال ۲۰۱۲ تا به امروز تعداد کاربران فعال ماهیانه خود را از ۸۴۵ میلیون به بیش از ۲ میلیارد و ۱۳ میلیون کاربر افزایش داده است.

توئیتر سرانجام به درآمدزایی رسید

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام