توصیه جالب مدیر اپل در مورد فضای مجازی به برادرزاده هایش

اخبار مدیرانعمومیتوصیه جالب مدیر اپل در مورد فضای مجازی به برادرزاده هایش

دوره دیجیتال مارکتینگ

توصیه جالب مدیر اپل در مورد فضای مجازی به برادرزاده هایش

تیم کوک که بعد از استیو جابز سکان دار کمپانی اپل شد، معتقد است برای استفاده افراطی از تکنولوژی در مدارس باید محدودیت قائل شد، وی که در هارلو کالج در اسکس انگلیس برای دانش‌آموزان دبیرستانی صحبت می‌ کرد اظهار داشت:«من به استفاده افراطی از تکنولوژی اصلا معتقد نیستم. من از آن دسته آدم هایی نیستم که بگویم اگر 24 ساعت از تکنولوژی استفاده کنی، موفق خواهید شد.»

مدیر 57 ساله اپل که بعد از مرگ استیو جابز در سال 2011 سکان مدیریت شناخته شده ترین و ثروتمندترین شرکت فناورانه جهان را به عهده دارد اعلام کرد:«من فرزندی ندارم اما برای برادرزاده‌ هایم مرز مشخص کرده‌ام. به آنها برخی چیزها را اجازه نداده‌ ام. من نمی‌خواهم از شبکه اجتماعی استفاده کنند.»

با توجه به صحبت های تیم کوک، حتی در رشته‌هایی نظیر گرافیک کامپیوتری نیز نباید تکنولوژی بر تمامی ابعاد زندگی دانش‌ آموز یا دانشجو غلبه نماید. در خصوص رشته‌ هایی نظیر ادبیات بدون شک وابستگی به فناوری کمتر است.

مدیر اپل در سال 1960 در منطقه Mobile در آلاباما به عنوان پسر وسطی چشم به جهان گشود و در شهر روبرتس‌دال بزرگ شد. پدرش تعمیرات کشتی‌ های جنگی می کرد و مادرش نیز در داروخانه نسخه پیچ بود. پیش از ورود به اپل در سال 1998 تقریباً 12 سال برای IBM کار کرد.

او تا به این سن ازدواج نکرده است اما دو برادر (جرالد و مایکل) دارد و تصور می شود که ثروتش بعد از فوت، به برادرزاده‌ هایش خواهد رسید.

توصیه جالب مدیر اپل به برادرزاده هایش در مورد فضای مجازی

توصیه جالب مدیر اپل به برادرزاده هایش در مورد فضای مجازی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام