جنجال هایی که اخراج یک کارمند برای گوگل به همراه داشت

اخبار مدیرانعمومیجنجال هایی که اخراج یک کارمند برای گوگل به همراه داشت

دوره دیجیتال مارکتینگ

جنجال هایی که اخراج یک کارمند برای گوگل به همراه داشت

«ساندرپیچای» مدیر اجرایی گوگل با حضور در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت که به هیچ عنوان از اخراج مهندس مهندس جیمز دمور پشیمان نیست و معتقد است کار کاملاً عاقلانه ای انجام داده است.

جنجال هایی که اخراج یک کارمند برای گوگل به همراه داشت

ساندراپیچای همراه با مدیر اجرایی یوتیوب، خانم سوزان وویچیتسکی در برنامه‌ تلویزیونی به نام «انقلاب» به میزبانی MSNBC و Recode اعلام کرد که مهندس دمور کدهای رفتاری گوگل را نقض کرد و به همین دلیل نیز اخراج شد و گفت: «از اخراج مهندس جیمز دمور پشیمان نیستم.»

وویچیتسکی نیز اخراج جیمز دمور را درست تلقی کرد و گفت: «سال‌های بسیاری بود که وی در بخش IT مشغول به کار بوده و شنیدن چنین جملات بنیادگرایانه‌ ای آن هم بر اساس زیست شناسی جنسیتی، قابل پذیرش نمی باشد. تلاش بسیاری کرده‌ام تا زنان را وارد عرصه فناوری نمایم و حالا آنچه اتفاق افتاد یک قدم به عقب بود.»

اما اخراج این مهندس، چندان هم برای گوگل آسان نبود و باعث ایجاد دردسرهای مختلف شد، جیمز دمور اوت که سال پیش اخراج گردید، این ماه ضمن شکایت رسمی از گوگل، اقدام صورت گرفته توسط مدیریت را سیاسی تلقی کرد. عنوان شکایت او «تبعیض علیه مردان سفید‌پوست» است و گوگل اظهار داشته است به شدت از منافع خود در دادگاه حمایت می کند.

جنجال هایی که اخراج یک کارمند برای گوگل به همراه داشت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام