آمازون سرانجام بقالی آنلاین خود را بازگشایی کرد

اخبار مدیرانعمومیآمازون سرانجام بقالی آنلاین خود را بازگشایی کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

آمازون سرانجام بقالی آنلاین خود را بازگشایی کرد

بقالی آنلاین آمازون که در سیاتل مسقر است و دفتر مرکزی آمازون موسوم به Amazon Go به انواع دوربین و حسگر ردیاب مجهز است تا به طور خودکار بفهمد مشتری چه اقلامی را از کدام قفسه برداشته یا مجددا آن را سر جای خود گذاشته است. نکته قابل توجه دیگر این است که دیگر چیزی به نام صندوق به صورت نقدی یا حتی دادن کارت اعتباری وجود ندارد، بلکه پول به طور خودکار و اینترنتی از حساب ثبت شده شما هنگام خروج از فروشگاه کم خواهد شد.

بقالی آنلاین در بخشی ازساختمان آمازون به مساحت 167 متر مربع راه اندازی گردید شده و بعد از 1 سالی که درب هایش به صورت آزمایشی به روی کارمندان خود باز بود، اینک مورد استفاده عموم مردم گرفت تا به این فروشگاه آمده و از خرید خود لذت ببرند.

این فروشگاه به نحوی تعریف شده است که ابتدا غذاهای آماده را مشاهده خواهید کرد و سپس بسته‌ های گوشت و مواد غذایی و در نهایت نوشیدنی را در قسمت عقبی فروشگاه خواهید دید.

به منظور ورود به فروشگاه می بایست از کارت شناسایی آمازون استفاده کرده که مجوز ورود شما به فروشگاه و برداشت از کارت اعتباری بعد از خرید نیز می باشد.

این نوع بقالی برای فروشگاه‌ داران سنتی یک مشکل بالقوه محسوب خواهد شد که آمازون در کار آنها دخالت کرده است اما این شرکت در سال 2017 با فروش 13.7 میلیارد دلار موادغذایی ، چهره‌ای موفق از خود برجای گذاشت.

آنچه که این بقالی آنلاین را نسبت به سایر فروشگاه ها متمایز کرده و مربوط به آینده زندگی در شهر هوشمند است؛ سرعت بخشیدن به کارها و حذف واسطه‌ های انسانی و به مراتب صف‌ های طولانی مدت است که در پیک روزانه بیشتر مشتریان با آن مواجه می‌شوند.

آمازون هنوز استراتژی توسعه بقالی آنلاین خود را اعلام نکرده است اما سال پیش با خرید فروشگاه زنجیره‌ای«هول فودز» ثابت کرد قصد دارد سیستم بقالی را از سنتی به مدرن تبدیل کند و چه بسا بقالی آنلاین خود را در شعبات «هول فودز» نیز راه اندازی نماید.

آمازون سرانجام بقالی آنلاین خود را بازگشایی کرد

آمازون سرانجام بقالی آنلاین خود را بازگشایی کرد

آمازون سرانجام بقالی آنلاین خود را بازگشایی کرد

آمازون سرانجام بقالی آنلاین خود را بازگشایی کرد


Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام