برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 29 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

تحولات اخیر فیس بوک، ارزش سهام آن را پایین آورد

اخبار مدیرانعمومیتحولات اخیر فیس بوک، ارزش سهام آن را پایین آورد

دوره دیجیتال مارکتینگ

تحولات اخیر فیس بوک، ارزش سهام آن را پایین آورد

بنابه تصمیمات مارک زاکربرگ و ایجاد تحولات قابل توجهی در بخش اخبار در شبکه اجتماعی فیس‌ بوک، سبب شد که ارزش سهام این شرکت 4 درصد سقوط نماید.

تحولات اخیر فیس بوک، ارزش سهام آن را پایین آورد

به نقل از خبرآنلاین،مدیر اجرایی فیس بوک اظهار داشته است که خوراک خبری/ News Feed به عنوان یکی از بخش‌های اصلی فیس‌بوک که تبلیغات (منبع اصلی درآمد) روی آن استوار است را عوض کرده و اولویت را به جای محتوای مرتبط روی تعاملات معنادار اجتماعی قرار خواهد داد. با توجه به سخنان مارک زاکربرگ از این پس به بعد کاربران زمان کمتری را در شبکه اجتماعی صرف خواهند کرد.

لذا کاربران پست‌های کمتری از ناشران و بیزینس‌ های گوناگون خواهند دید، این اظهارات زاکربرگ سبب شد تا سرمایه‌گذاران نگران درآمد شرکت از بخش تبلیغات شده و به همین علت سهام این شرکت در روز گذشته جمعه، 4 درصد از ارزش خود را از دست داد.

بعد از اظهارات مدیر اجرایی این مجموعه، «دنیس ایوس» رئیس تحقیقات فناوری در GBH اعلام کرد تغییرات در بخش خوراک خبری فیس‌ بوک می‌تواند در افزایش آگهی تبلیغاتی، تاثیر منفی بگذارد.

سهام فیس‌بوک از 225 دلار به 210 دلار رسید که سقوط ارزش قابل توجهی است.

تحولات اخیر فیس بوک، ارزش سهام آن را پایین آورد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام