برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 4 بهمن: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد خیلی محدود، در «همایش ثروتمندان جدید ایران» در دانشگاه صنعتی شریففرصت

تحولات اخیر فیس بوک، ارزش سهام آن را پایین آورد

اخبار مدیرانعمومیتحولات اخیر فیس بوک، ارزش سهام آن را پایین آورد

دوره دیجیتال مارکتینگ

تحولات اخیر فیس بوک، ارزش سهام آن را پایین آورد

بنابه تصمیمات مارک زاکربرگ و ایجاد تحولات قابل توجهی در بخش اخبار در شبکه اجتماعی فیس‌ بوک، سبب شد که ارزش سهام این شرکت 4 درصد سقوط نماید.

تحولات اخیر فیس بوک، ارزش سهام آن را پایین آورد

به نقل از خبرآنلاین،مدیر اجرایی فیس بوک اظهار داشته است که خوراک خبری/ News Feed به عنوان یکی از بخش‌های اصلی فیس‌بوک که تبلیغات (منبع اصلی درآمد) روی آن استوار است را عوض کرده و اولویت را به جای محتوای مرتبط روی تعاملات معنادار اجتماعی قرار خواهد داد. با توجه به سخنان مارک زاکربرگ از این پس به بعد کاربران زمان کمتری را در شبکه اجتماعی صرف خواهند کرد.

لذا کاربران پست‌های کمتری از ناشران و بیزینس‌ های گوناگون خواهند دید، این اظهارات زاکربرگ سبب شد تا سرمایه‌گذاران نگران درآمد شرکت از بخش تبلیغات شده و به همین علت سهام این شرکت در روز گذشته جمعه، 4 درصد از ارزش خود را از دست داد.

بعد از اظهارات مدیر اجرایی این مجموعه، «دنیس ایوس» رئیس تحقیقات فناوری در GBH اعلام کرد تغییرات در بخش خوراک خبری فیس‌ بوک می‌تواند در افزایش آگهی تبلیغاتی، تاثیر منفی بگذارد.

سهام فیس‌بوک از 225 دلار به 210 دلار رسید که سقوط ارزش قابل توجهی است.

تحولات اخیر فیس بوک، ارزش سهام آن را پایین آورد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام