امن ترین پیام رسان جهان معرفی شد

اخبار مدیرانعمومیامن ترین پیام رسان جهان معرفی شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

امن ترین پیام رسان جهان معرفی شد

در جدیدترین گزارشات منتشر شده از طرف موسسات تحلیل داده و ترافیک اینترنتی، برنامه پیام رسان واتس اپ (whatsapp) در جایگاه نخست امن ترین پیام رسان جهان قرار گرفت، شایان ذکر است که شبکه اجتماعی تلگرام در جایگاه چهارم این فهرست قرار گرفته است.

امن ترین پیام رسان جهان معرفی شد

به نقل از وب سایت  techworld، این روزها که بحث امنیت پیام‌ رسان‌ های داخلی و خارجی بسیار داغ شده است، به نظر می‌رسد دانستن اینکه کدام پیام‌ رسان‌ های خارجی که از ضریب امنیت بالایی برخوردار می باشند، می تواند کمک به سزایی به استفاده آگاهانه کاربران از آنان کند خواهد کرد.

اما همانطور که پیش از این نیز ذکر شد، برنامه واتس اپ توانست در جایگاه امن ترین پیام رسان جهان قرار گیرد، این اپلیکیشن در سال ۲۰۱۶ میلادی، محبوب‌ ترین و پرکاربردترین پیام‌ رسان توسط کاربران در سراسر دنیا شناخته شد. این پیام‌ رسان افزون بر این با توجه به اینکه از سیستم رمزنگاری پیشرفته end-to-end encryption استفاده می کند، از ضریب امنیتی بالایی برخوردار می باشد بدین گونه که مکالمات و اطلاعات مبادله شده در بین کاربران و مخاطبان به صورت کامل محافظت شده بوده و بر اساس اخبار منتشر شده، تاکید شده است که مکالمات و اطلاعات شخصی و خصوصی آنها از سوی نهادهای دیگر قابل رصد و ردگیری نخواهد بود.

امن ترین پیام رسان جهان معرفی شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام