برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 29 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

امن ترین پیام رسان جهان معرفی شد

اخبار مدیرانعمومیامن ترین پیام رسان جهان معرفی شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

امن ترین پیام رسان جهان معرفی شد

در جدیدترین گزارشات منتشر شده از طرف موسسات تحلیل داده و ترافیک اینترنتی، برنامه پیام رسان واتس اپ (whatsapp) در جایگاه نخست امن ترین پیام رسان جهان قرار گرفت، شایان ذکر است که شبکه اجتماعی تلگرام در جایگاه چهارم این فهرست قرار گرفته است.

امن ترین پیام رسان جهان معرفی شد

به نقل از وب سایت  techworld، این روزها که بحث امنیت پیام‌ رسان‌ های داخلی و خارجی بسیار داغ شده است، به نظر می‌رسد دانستن اینکه کدام پیام‌ رسان‌ های خارجی که از ضریب امنیت بالایی برخوردار می باشند، می تواند کمک به سزایی به استفاده آگاهانه کاربران از آنان کند خواهد کرد.

اما همانطور که پیش از این نیز ذکر شد، برنامه واتس اپ توانست در جایگاه امن ترین پیام رسان جهان قرار گیرد، این اپلیکیشن در سال ۲۰۱۶ میلادی، محبوب‌ ترین و پرکاربردترین پیام‌ رسان توسط کاربران در سراسر دنیا شناخته شد. این پیام‌ رسان افزون بر این با توجه به اینکه از سیستم رمزنگاری پیشرفته end-to-end encryption استفاده می کند، از ضریب امنیتی بالایی برخوردار می باشد بدین گونه که مکالمات و اطلاعات مبادله شده در بین کاربران و مخاطبان به صورت کامل محافظت شده بوده و بر اساس اخبار منتشر شده، تاکید شده است که مکالمات و اطلاعات شخصی و خصوصی آنها از سوی نهادهای دیگر قابل رصد و ردگیری نخواهد بود.

امن ترین پیام رسان جهان معرفی شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام