برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 4 بهمن: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد خیلی محدود، در «همایش ثروتمندان جدید ایران» در دانشگاه صنعتی شریففرصت

امن ترین پیام رسان جهان معرفی شد

اخبار مدیرانعمومیامن ترین پیام رسان جهان معرفی شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

امن ترین پیام رسان جهان معرفی شد

در جدیدترین گزارشات منتشر شده از طرف موسسات تحلیل داده و ترافیک اینترنتی، برنامه پیام رسان واتس اپ (whatsapp) در جایگاه نخست امن ترین پیام رسان جهان قرار گرفت، شایان ذکر است که شبکه اجتماعی تلگرام در جایگاه چهارم این فهرست قرار گرفته است.

امن ترین پیام رسان جهان معرفی شد

به نقل از وب سایت  techworld، این روزها که بحث امنیت پیام‌ رسان‌ های داخلی و خارجی بسیار داغ شده است، به نظر می‌رسد دانستن اینکه کدام پیام‌ رسان‌ های خارجی که از ضریب امنیت بالایی برخوردار می باشند، می تواند کمک به سزایی به استفاده آگاهانه کاربران از آنان کند خواهد کرد.

اما همانطور که پیش از این نیز ذکر شد، برنامه واتس اپ توانست در جایگاه امن ترین پیام رسان جهان قرار گیرد، این اپلیکیشن در سال ۲۰۱۶ میلادی، محبوب‌ ترین و پرکاربردترین پیام‌ رسان توسط کاربران در سراسر دنیا شناخته شد. این پیام‌ رسان افزون بر این با توجه به اینکه از سیستم رمزنگاری پیشرفته end-to-end encryption استفاده می کند، از ضریب امنیتی بالایی برخوردار می باشد بدین گونه که مکالمات و اطلاعات مبادله شده در بین کاربران و مخاطبان به صورت کامل محافظت شده بوده و بر اساس اخبار منتشر شده، تاکید شده است که مکالمات و اطلاعات شخصی و خصوصی آنها از سوی نهادهای دیگر قابل رصد و ردگیری نخواهد بود.

امن ترین پیام رسان جهان معرفی شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام