بیزینس فوق مدرن خود را در شهر بیل گیتس راه اندازی کنید!

اخبار مدیرانعمومیبیزینس فوق مدرن خود را در شهر بیل گیتس راه اندازی کنید!

دوره دیجیتال مارکتینگ

بیزینس فوق مدرن خود را در شهر بیل گیتس راه اندازی کنید!

بیل گیتس به تازگی تصمیم به سرمایه گذاری به مبلغ 80 میلیون دلار روی توسعه شهر هوشمند بلمونت (Belmont) در فونیکس آریزونا کرده است، این شهر مجهز به زیرساخت‌های ارتباطاتی - اینترنتی فوق سریع، خودروهای خودران و دیتاسنتر می باشد و قرار است به ابرشهری تبدیل شود تا اشخاص بتوانند بیزینس فوق مدرن خود را در آنجا بدون دغدغه راه اندازی کنند.

کنسرسیوم بلمونت و شرکا از جامعه پیشرویی سخن به میان می آورند که ستون فقرات آن ارتباطات و IT است. شبکه‌ های دیجیتال با سرعت فوق العاده، مراکز داده متنوع، سیستم‌ های کارخانه‌ ای مبتنی بر آخرین تکنولوژی های بوجود آوده، مدل‌های متفاوت توزیع فناوری، شبکه‌ای از خودرو های خودران و لجستیک خودران، از جمله ویژگی های مشخص شده برای توسعه این شهر هوشمند می باشد.

برای رسیدن به این غایت بیل گیتس 25 هزار جریب از زمین‌ های غرب فونیکس را خریده است و در برنامه های جدید 3800 جریب برای ساخت و ساز تجاری-اداری و 470 جریب برای منطقه آموزشی با هدف اسکان 80 هزار نفر را در نظر گفته است.

سیستم ترافیک در شهر هوشمند بیل گیتس به صورت خودکار خواهد بود و هیچ خبری از پلیس راهنمایی رانندگی نیست.

با توجه به حضور شرکت وایمو (شرکتی متعلق به گوگل که در امر توسعه خودروی خودران به فعالیت مشغول است) در آریزونا، شهر هوشمند در جای مناسبی واقع گردیده و قادر است پایلوت خوبی برای نوآوری‌ های فناورانه باشد.

بیزینس فوق مدرن خود را در شهر بیل گیتس راه اندازی کنید!

بیزینس فوق مدرن خود را در شهر بیل گیتس راه اندازی کنید!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام