برگزاری یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک در 15 و 16 اسفندماه

اخبار مدیرانعمومیبرگزاری یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک در 15 و 16 اسفندماه

دوره دیجیتال مارکتینگ

برگزاری یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک در 15 و 16 اسفندماه

یازدهمین دوره کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک، از تاریخ 15 اسفندماه سال جاری طی دو روز و در محل مرکز همایش های بین المللی کتابخانه ملی ایران برگزار خواهد شد. این کنفرانس از سوی انجمن مدیریت راهبردی (استراتژیک) ایران برگزار خواهد شد.

یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک

با توجه به اهمیت روزافزون دانش مدیریت استراتژیک در کشور و لزوم توسعه عمومی و تخصصی این دانش در میان مدیران ارشد کشور، بکارگیری آن اکنون به عنوان یکی از راهکارهای اصلی توسعه مورد توجه سازمان ها و نهادهای علمی قرار گرفته است.

جهت ایجاد بستری مناسب به منظور گردهمای اساتید، دانشجویان و مدیران سازمان ها، شرکت ها و نهادهای مختلف توسعه یافته و در حال رشد در کشور، کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک برای یازدهمین دوره، توسط انجمن مدیریت راهبردی (استراتژیک) ایران، برگزار می شود تا آخرین و مهم ترین دستاورد های علمی و تخصصی این حوزه بررسی و تجزیه و تحلیل شود.

کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک

کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک با تکیه بر دو اصل علمی بودن و مشارکت حداکثری با حضور سازمان ها، نهادها، شرکت ها، انجمن های مرتبط و موسسه های علاقمند به مشارکت در برگزاری، با هدف ایجاد مشارکت و تعامل بیشتر بین دانشگران، پژوهشگران و مدیران مطرح حوزه مدیریت استراتژیک و با حضور اعضای هیات علمی دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی و همچنین موسسه های علمی داخلی و خارجی و با حضور اساتید و مدعوین برجسته بین المللی از کشورهای مختلف از جمله انگلستان، هلند، استرالیا، چین، لهستان و ... در طی سال های مختلف برگزار گردیده است.

دبیر یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک، با اشاره به برخی از اهداف این رویداد بین المللی، ارائه مقالات تخصصی، ارائه سخنرانی های کلیدی داخلی و خارجی، برگزاری کارگاه های تخصصی ویژه، انتخاب و معرفی کتاب سال مدیریت استراتژیک کشور، انتخاب و معرفی چهره برجسته مدیریت استراتژیک کشور، انتخاب و معرفی پایان نامه های برتر دانشجویی، انتخاب و معرفی کسب و کار پیشرو در پیاده سازی استراتژی اقتصاد مقاومتی، انتخاب و معرفی کسب و کار پیشرو در پیاده سازی استراتژی اشتغال مولد و رشد اقتصادی، انتخاب و معرفی کسب و کار پیشرو در پیاده سازی استراتژی تولید سبز، انتخاب و معرفی استارتاپ پیشرو در پیاده سازی استراتژی توسعه ایده، انتخاب و معرفی استارتاپ پیشرو در پیاده سازی استراتژی خلق تیم، انتخاب و معرفی استارتاپ پیشرو در پیاده سازی استراتژی ورود به بازار، برگزاری نمایشگاه جانبی و تجلیل از حامیان کنفرانس را به عنوان برنامه های اصلی یازدهمین کنفرانس برشمرد.

محمدرضا انبیائی، ضمن دعوت از همه علاقمندان برای مشارکت در بخش های مختلف این رویداد مهم بین المللی ابراز امیدواری کرد، با حضور شخصیت های مختلف علمی و اجرائی مرتبط با این دانش ارزشمند، نتایج قابل توجهی از این کنفرانس حاصل شود.

این مدرس دانشگاه با اشاره به حمایت دانشگاه BANGOR انگلستان و مرکز ICHES استرالیا در این رویداد بین المللی، از حضور نمایندگان رسمی بسیاری از سازمان ها و نهادها در کمیته های مختلف این رویداد خبر داد.

علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با مراجعه به آدرس: WWW.ISMCONF.COM اقدام نموده و یا با شماره تلفن های: 86017052 – 86017055 و 86017058 تماس حاصل نمایند.

زمان: سه شنبه و چهارشنبه 15 و 16 اسفند ماه سال جاری

مکان: مرکز همایش های بین المللی کتابخانه ملی ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام