مجتمع فنی تهران میرداماد

وارث برند معروفِ آرایشیِ «لورئال» در گذشت

اخبار مدیرانعمومیوارث برند معروفِ آرایشیِ «لورئال» در گذشت

دوره دیجیتال مارکتینگ

وارث برند معروفِ آرایشیِ «لورئال» در گذشت

لیلیانه بتنکورت، میلیاردر فرانسوی و وارث برند آرایشی بهداشتی «لورئال» در 94 سالگی درگذشت، پدر لیلیانه بنیانگذار برند لورئال بود و این خانواده هنوز هم بیشترین سهام این شرکت را در اختیار دارند.

بتنکورت که در لیست میلیاردرهای فوربس به عنوان ثروتمندترین زن جهان به ثبت رسید، وارث شرکت آرایش و زیبایی لورئال بود که پدرش یک قرن پیش آن را به عنوان یک تولیدکننده رنگ مو راه اندازی کرده بود.

وارث برند معروف آرایشی بهداشتی «لورئال» در گذشت

مرگ او فاز جدیدی در تاریخ لورئال که چهارمین شرکت بزرگ فرانسه می باشد، ایجاد خواهد کرد و رابطه آن با سهام‌ دار کلیدی خود، نستله، که یک شرکت مواد غذایی سوئیسی است را متحول خواهد کرد.

بتنکورت و فرزندانش ۳۳ درصد سهام این شرکت را به خود اختصاص داده بودند، دختر او فرانکوئیس بتنکورت-مایرز در بیانیه‌ای اظهار داشت که خانواده او التزام خود به لورئال و تیم مدیریتی آن را حفظ خواهد کرد.

نستله، که کمی بیشتر از ۲۳ درصد از سهام لورئال را در اختیار دارد، با خانواده موسسان این شرکت توافقی انجام داده بود که بر اساس آن دو طرف تا زمان زنده بودن لیلیانه بتنکورت، و دست کم ۶ ماه بعد از مرگ او، نمی‌توانستند سهام خود در شرکت را افزایش دهند.

این شرکت سوئیسی از ۱۹۷۴ که لیلیانه نزدیک به نیمی از سهام خود را در ازای ۳ درصد از سهام شرکت سوئیسی به نستله واگذار نمود، به سرمایه‌گذار اصلی لورئال تبدیل گردید. او این کار را از ترس ملی شدن لورئال در شرایطی که ممکن بود سوسیالیست‌ها در فرانسه به قدرت برسند، انجام داد.

در اوایل سال جاری فوربس ثروت خالص لیلیانه بتنکورت را ۳۹.۵ میلیارد دلار تخمین زد که او را ثروتمندترین زن دنیا و جزو ۲۰ نفر ثروتمند بزرگ جهان جای می‌داد.

وارث برند معروف آرایشی بهداشتی «لورئال» در گذشت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید ! تا حذف شوید

آیا هنوز اهمیت بازاریابی دیجیتال را انکار می کنید؟ آیا هنوز نگاهتان به حضور در نتایج گوگل، بازاریابی با ایمیل و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال، یک نگاه حاشیه ای است؟ متاسفانه اگر چنین است، باید منتظرِ حذف شما از فضای کسب و کار باشیم ! اما با خواندن این مقاله، احتمالاً تصمیما جدید بگیرید متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام