برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 4 بهمن: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد خیلی محدود، در «همایش ثروتمندان جدید ایران» در دانشگاه صنعتی شریففرصت

اسکاتلند کاپ زیباترین کشور جهان را ربود

اخبار مدیرانعمومیاسکاتلند کاپ زیباترین کشور جهان را ربود

دوره دیجیتال مارکتینگ

اسکاتلند کاپ زیباترین کشور جهان را ربود

از بین تمامی کشورهای جهان و با وجود تمام زیبایی های موجود در جهان، اسکاتلند موفق شد تا کاپ زیباترین کشور جهان را برباید، بعد از اسکاتلند، کانادا این عنوان را به دوش می کشد و بد نیست بدانید که انگلستان در جایگاه هفتم و ولز در جایگاه دهم قرار داد.

به نقل از ایندیپندنت، در این لیست کشورهایی نظیر نیوزلند، فنلاند، نروژ و آفریقای جنوبی نیز شرکت داشتند و در نهایت اسکاتلند موفق به کسب عنوان «زیباترین کشور جهان» گردید.

به نقل از اقتصاد آنلاین، مالکوم روگلد مدیر عامل کمپانی VisitScotland بر این باور است با این عنوان اسکاتلند خواهد توانست به راحتی صنعت گردشگری خود را تقویت کند و به درآمدزایی هنگفتی برسد.

ساختارهای تاریخی و مراکز زیبای شهری اسکاتلند از جمله اماکن جذاب و دیدنی این کشور می باشد.

روگلد تصریح کرد: روح اسکاتلند بر گردشگران تاثیر داشته و احساس خاصی در آنان ایجاد می نماید. زیبایی روزهای طوفانی در Glen Coe و یا شرکت در مراسم  Burns' Night ، اسکاتلند را از دیگر نقاط جهان متمایز کرده است. هرچند که این زیبایی مسئولیت سنگینی را بر عهده ساکنان این کشور قرار داده است که سبب می شود هم گردشگران و هم  ساکنان به دارایی‌های طبیعی اسکاتلند احترام گذاشته تا آنها برای نسل‌های آینده به خوبی باقی بمانند.

اسکاتلند کاپ زیباترین کشور جهان را ربود

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام