ترامپ خواهان لغو توافق هسته ای با ایران

اخبار مدیرانعمومیترامپ خواهان لغو توافق هسته ای با ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

ترامپ خواهان لغو توافق هسته ای با ایران

با توجه به گزارش ارائه شده از سوی یک منبع آگاه، احتمال خروج آمریکا از توافق هسته ای با ایران وجود دارد.

به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به گزارش رسانه های آمریکایی، رئیس جمهور آمریکا در گزارش سه ماهه پیش نیز با اصرار وزرای خارجه و دفاع این کشور متقاعد شد که تایید نماید ایران به توافق هسته ای پایبند بوده است.

ترامپ خواهان لغو توافق هسته ای با ایران

دونالد ترامپ که در دوران رقابت‌های انتخاباتی خود برجام را به عنوان بدترین توافق تاریخ آمریکا به شمار آورده و وعده داده بود که آن را پاره خواهد کرد، روز گذشته نیز اظهار داشته است که برجام فراتر از تعهدات هسته‌ای، یک «روح» داشته که کشور ما آن را نقض می‌کند.

با توجه به گزارش رویترز، وی که بامداد جمعه در یک باشگاه خصوصی گلف در نیوجرسی با خبرنگاران مصاحبه کرد، در آغاز از عدم پایبندی ایران به برجام صحبت کرد اما سریعاً گفته خود را بر اساس ادبیات دولتمردانش تصحیح کرد و گفت که منظورش «روح برجام» بوده است.

ترامپ در این باره اظهار داشت: «تصور می‌کنم که این توافق فاجعه بار است. ایرانی ها به این توافق پایبند نمی باشند و بدون شک به روح آن نیز پایبندی ندارند.»

ترامپ همچنین با لحنی تهدیدآمیز ظهار داشت: «تصور می‌کنم در آینده نظاره گر این خواهیم بود که اگر (ایرانیان) رو به پایبندی (به توافقنامه و روحش) نیاورند، رخدادهای بسیار سخت و تأثیرگذاری رخ خواهد داد.»

این در شرایطی است که مقامات ایرانی چندین بار واشنگتن را به عدم پایبندی به روح و متن برجام متهم کرده اند.

کمیسیون نظارت بر برجام در ایران به تازگی در جلسه ای اقداماتی را برای مقابله با ایالت متحده در صورت خروج این کشور از برجام تدوین و آماده نموده است.

ترامپ خواهان لغو توافق هسته ای با ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام