برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 6 اسفند: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد خیلی محدود، در «همایش راهکارهای ایجاد استارتاپ‌های ارزش آفرین» در دانشگاه صنعتی شریففرصت

ترامپ خواهان لغو توافق هسته ای با ایران

اخبار مدیرانعمومیترامپ خواهان لغو توافق هسته ای با ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

ترامپ خواهان لغو توافق هسته ای با ایران

با توجه به گزارش ارائه شده از سوی یک منبع آگاه، احتمال خروج آمریکا از توافق هسته ای با ایران وجود دارد.

به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به گزارش رسانه های آمریکایی، رئیس جمهور آمریکا در گزارش سه ماهه پیش نیز با اصرار وزرای خارجه و دفاع این کشور متقاعد شد که تایید نماید ایران به توافق هسته ای پایبند بوده است.

ترامپ خواهان لغو توافق هسته ای با ایران

دونالد ترامپ که در دوران رقابت‌های انتخاباتی خود برجام را به عنوان بدترین توافق تاریخ آمریکا به شمار آورده و وعده داده بود که آن را پاره خواهد کرد، روز گذشته نیز اظهار داشته است که برجام فراتر از تعهدات هسته‌ای، یک «روح» داشته که کشور ما آن را نقض می‌کند.

با توجه به گزارش رویترز، وی که بامداد جمعه در یک باشگاه خصوصی گلف در نیوجرسی با خبرنگاران مصاحبه کرد، در آغاز از عدم پایبندی ایران به برجام صحبت کرد اما سریعاً گفته خود را بر اساس ادبیات دولتمردانش تصحیح کرد و گفت که منظورش «روح برجام» بوده است.

ترامپ در این باره اظهار داشت: «تصور می‌کنم که این توافق فاجعه بار است. ایرانی ها به این توافق پایبند نمی باشند و بدون شک به روح آن نیز پایبندی ندارند.»

ترامپ همچنین با لحنی تهدیدآمیز ظهار داشت: «تصور می‌کنم در آینده نظاره گر این خواهیم بود که اگر (ایرانیان) رو به پایبندی (به توافقنامه و روحش) نیاورند، رخدادهای بسیار سخت و تأثیرگذاری رخ خواهد داد.»

این در شرایطی است که مقامات ایرانی چندین بار واشنگتن را به عدم پایبندی به روح و متن برجام متهم کرده اند.

کمیسیون نظارت بر برجام در ایران به تازگی در جلسه ای اقداماتی را برای مقابله با ایالت متحده در صورت خروج این کشور از برجام تدوین و آماده نموده است.

ترامپ خواهان لغو توافق هسته ای با ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام