مجتمع فنی تهران میرداماد

رونمایی از وبسایت رسمی فولکس آلمان در ایران

اخبار مدیرانعمومیرونمایی از وبسایت رسمی فولکس آلمان در ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

رونمایی از وبسایت رسمی فولکس آلمان در ایران

همراه با اخبار مرتبط به ورود مجدد شرکت آلمانی فولکس واگن به ایران، شرکت رامک خودرو به زودی از وبسایت رسمی این شرکت آلمانی در ایران رونمایی خواهد کرد.

به نقل از اقتصاد آنلاین، شرکت ماموت‌خودرو به عنوان نماینده رسمی شرکت آلمانی فولکس واگن آلمان، با حضور در عرصه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای فولکس واگن، نویدگر حضور مهره ای جدید و قدرتمند در صنعت خودرویی ایران بوده و افزون بر این سبب افزایش تنوع مدل خودروهای موجود در بازار ایران و توجه به خواسته‌ها و انتظارات مخاطبان ایرانی می باشد.

رونمایی از وبسایت رسمی فولکس آلمان در ایران

خبرهای حاکی از آن است که این سایت از تاریخ 18 مردادماه سال جاری به طور رسمی رونمایی و در معرض بازدید مخاطبان قرار خواهد گرفت، افراد علاقه مند قادر هستند به زودی اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد شرکت ماموت خودرو و نیز خودروهای فولکس واگن دریافت نمایند.

رونمایی از وبسایت رسمی فولکس آلمان در ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بیمه تجارت نو ؛ در مسیری کهنه

شرکت بیمه تجارت نو، که در زمستان 94 آغاز به فعالیت کرده است، در کمپین تبلیغاتی بهار 95 که در واقع کمپین ورود به بازار آنها بوده است، اشتباهی نموده است که نشان می دهد در مسیری کهنه قرار گرفته است . متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام