رونمایی از وبسایت رسمی فولکس آلمان در ایران

اخبار مدیرانعمومیرونمایی از وبسایت رسمی فولکس آلمان در ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

رونمایی از وبسایت رسمی فولکس آلمان در ایران

همراه با اخبار مرتبط به ورود مجدد شرکت آلمانی فولکس واگن به ایران، شرکت رامک خودرو به زودی از وبسایت رسمی این شرکت آلمانی در ایران رونمایی خواهد کرد.

به نقل از اقتصاد آنلاین، شرکت ماموت‌خودرو به عنوان نماینده رسمی شرکت آلمانی فولکس واگن آلمان، با حضور در عرصه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای فولکس واگن، نویدگر حضور مهره ای جدید و قدرتمند در صنعت خودرویی ایران بوده و افزون بر این سبب افزایش تنوع مدل خودروهای موجود در بازار ایران و توجه به خواسته‌ها و انتظارات مخاطبان ایرانی می باشد.

رونمایی از وبسایت رسمی فولکس آلمان در ایران

خبرهای حاکی از آن است که این سایت از تاریخ 18 مردادماه سال جاری به طور رسمی رونمایی و در معرض بازدید مخاطبان قرار خواهد گرفت، افراد علاقه مند قادر هستند به زودی اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد شرکت ماموت خودرو و نیز خودروهای فولکس واگن دریافت نمایند.

رونمایی از وبسایت رسمی فولکس آلمان در ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام