رونمایی از وبسایت رسمی فولکس آلمان در ایران

اخبار مدیرانعمومیرونمایی از وبسایت رسمی فولکس آلمان در ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

رونمایی از وبسایت رسمی فولکس آلمان در ایران

همراه با اخبار مرتبط به ورود مجدد شرکت آلمانی فولکس واگن به ایران، شرکت رامک خودرو به زودی از وبسایت رسمی این شرکت آلمانی در ایران رونمایی خواهد کرد.

به نقل از اقتصاد آنلاین، شرکت ماموت‌خودرو به عنوان نماینده رسمی شرکت آلمانی فولکس واگن آلمان، با حضور در عرصه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای فولکس واگن، نویدگر حضور مهره ای جدید و قدرتمند در صنعت خودرویی ایران بوده و افزون بر این سبب افزایش تنوع مدل خودروهای موجود در بازار ایران و توجه به خواسته‌ها و انتظارات مخاطبان ایرانی می باشد.

رونمایی از وبسایت رسمی فولکس آلمان در ایران

خبرهای حاکی از آن است که این سایت از تاریخ 18 مردادماه سال جاری به طور رسمی رونمایی و در معرض بازدید مخاطبان قرار خواهد گرفت، افراد علاقه مند قادر هستند به زودی اطلاعات مورد نیاز خود را در مورد شرکت ماموت خودرو و نیز خودروهای فولکس واگن دریافت نمایند.

رونمایی از وبسایت رسمی فولکس آلمان در ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام