کسب و کارهایی ساده اما پردرآمد را بشناسید

اخبار مدیرانعمومیکسب و کارهایی ساده اما پردرآمد را بشناسید

دوره دیجیتال مارکتینگ

کسب و کارهایی ساده اما پردرآمد را بشناسید

برچسب ها: کسب و کاردرآمد

شاید کمتر کسی در دنیا باشد که نسبت به کارهای پردرآمد علاقه ای نشان ندهد، در بین این مشاغل پردرآمد، کارهایی هستند که انجام دادن آن ها چندان دشوار و پر تنش نیست، اما صاحبان آن ها پول خوبی از آن دریافت می کنند.

با این وجود آسان بودن تعدادی از این کارها نیازمند زحمت است که پیش از این کشیده شده است اما تعدادی از آن ها نیازمند هیچ تجربه و مهارت خاصی نیستند. سایت «ریت مای جاب»، به معرفی تعدادی از این مشاغل پرداخته است:

بازیکن بازی های ویدیویی

شرکت های بازی های ویدیویی افرادی را به منظور آزمایش بازی های جدید و نسخه های جدید بازی های قدیمی به استخدام خود در می آورند و از این طریق فرد استخدام شده با یک تیر دو نشان می زند نخست اینکه پیش از هر کسی بازی های جدید را تست می کند دیگر اینکه درآمدی بالغ بر 50 هزار دلارنیز خواهد داشت.

بردن سگ ها به گردش

بردن سگ ها به گردش صبحگاهی و عصرگاهی یکی دیگر از مشاغل پردرآمد می باشد، مالکانی هستند که حاضرند برای گردش 1 ساعته سگ هایشان 50 دلار بدهند. و از آنجا که هر مستخدم قادر است هر ساعت تعداد زیادی سگ را به گردش ببرد، آخر هر ماه پول قابل توجهی را بدست خواهد آورد.

ناظر موتور برق

این کار در ابتدا دشوار به نظر می رسد. کسی که عهده دار این شغل می شود باید موتور برق را به کار انداخته و برق را به میلیون ها خانه برساند یا قطع کند. در حالی که در واقغ کار چنین فردی صرفا فشار دادن چند تا دکمه است که به هیچ وجه کار دشواری نیست. کسی که تجربه کافی داشته باشد می تواند تا 73 هزار دلار درآمد داشته باشد.

ماساژور

این حرفه، ماهیت آن تا حدی ساده است به این دلیل که در نهایت دربرگیرنده ایجاد جو آرامش است که نفع آن به شخص ماساژور نیز می رسد. شخص به محض کسب مجوز مناسب، کار خود را برای رسیدن به درآمدی بالغ بر 51 هزار دلار آغاز می کند.

بینایی سنجی

درست است که این حرفه نیازمند تجربه و مهارت بسیار و تحصیلات نسبتاً طولانی دارد اما در نهایت تمام کار را تجهیزات و ماشین آلات چشم پزشکی انجام می دهد و کار پزشک بسیار سهل و آسان می شود و فقط کاری که او باید انجام دهد عوض کردن عدسی ها و استفاده از تجربه خود در استفاده از ماشین ها و تعیین شماره عینک می باشد. او در برابر انجام این کار، درآمدی معادل 125 هزار دلار  به جیب می زند.

مربی شخصی

هر چند که ورزش کردن کار نسبتا دشواری است اما تماشای ورزش کردن مردم اصلا کار سختی نیست. کار مربی شخصی تنها تعیین رژیم های غذایی و آموزش و توصیه و تشویق است در عوض درآمدی بالغ بر 55 هزار دلار خواهد داشت.

مراقب خانه

یکی از کارهای بسیار آسان، مراقبت از خانه هاست. زیرا ترس از سرقت یا سهل انگاری مالکان برخی خانه ها را بر آن می دارد تا اشخاصی را به عنوان مراقب به استخدام دربیاورند. تنها کاری که این افراد باید انجام دهند این است این است که در زمان غیاب صاحب خانه، به عنوان مثال در زمان سفر، در خانه بماند. این کار 100 دلار در روز درآمد دارد.

کسب و کارهایی ساده اما پردرآمد را بشناسید

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام