اینستاگرام آفلاین در راه است

اخبار مدیرانعمومیاینستاگرام آفلاین در راه است

دوره دیجیتال مارکتینگ

اینستاگرام آفلاین در راه است

شبکه اجتماعی اینستاگرام قرار است بزودی نسخه آفلاین خود را برای سیستم عامل اندروید ارائه دهد. نسخه آفلاین اینستاگرام بیشتر به هدف استفاده بهینه کاربران در کشورهای در حال توسعه طراحی شده است.

به نقل از انگجت، این شبکه اجتماعی تصمیم گرفته است تا امکان استفاده از این اپلیکیشن را در حالت آفلاین برای کاربران فعال نماید. البته ثبت like و نظرات از زمان اتصال کاربر به اینترنت فراهم می شود.

اینستاگرام آفلاین در راه است

به نقل از ایسنا، این شرکت که صاحب آن مارک زاکربرگ، مالک فیس بوک است، اعلام نموده که بسیاری از ویژگی‌های برنامه اندرویدش اکنون به صورت آفلاین نیز کار می‌کند و این ویژگی در اصل کمکی به کاربران کشورهای در حال توسعه ی باشد که در همه جا امکان دسترسی به اینترنت را ندارند.

لذا با این قابلیت کاربران قادر هستند فیدهای خود را در حالی که به WIFI یا دیتای موبایل خود متصل نیستند نیز مرور کنند، البته به این شرط که قبلاً و زمانی که به اینترنت متصل بودند، تصاویر را یکبار بارگزاری کرده باشند.

در این حالت حتی افراد می‌توانند تصاویر و ویدیوهای مورد نظر خود را like کنند، برای آنها نظر ارسال کنند و حتی کسانی مایل به دنبال کردن نیستند، آنفالو کنند و این تغییرات زمانی که شخص مجددا به اینترنت وصل شود، اعمال خواهد شد.

در شرایطی که اینستاگرام ویژگی آفلاین خود را فقط برای کاربران اندروید فعال خواهد کرد، زیرا دستگاه‌های اندرویدی در بازار کشورهای در حال توسعه رایج تر هستند، این قابلیت برای تعدادی از کاربران iOS نیز به زودی فراهم می گردد.

اینستاگرام آفلاین در راه است

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام