مجتمع فنی تهران میرداماد

فیات درخواست فولکس واگن را رد کرد

اخبار مدیرانعمومیفیات درخواست فولکس واگن را رد کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

فیات درخواست فولکس واگن را رد کرد

برچسب ها: صنعت خودرو

مدتی پیش خبرهایی مبنی بر همکاری فیات و فولکس واگن منتشر شده بود، اما حال مدیرعامل شرکت فیات اظهار داشته است که از تصمیم خود منصرف شده است و قرار نیست با خودروسازی فولکس همکاری داشته باشد.

سرجو مارکیونه، مدیرعامل فیات‌کرایسلر، اعلام کرد از پیوستن با خودروسازهای دیگر منصرف شده است و بر پیگیری برنامه‌های تجاری این خودروساز متمرکز خواهیم شد.

به گزارش رویترز، مارکیونه چندین بار خواهان ادغام در صنعت خودرو شده بود و این مساله هدف نهایی او برای احیای مجدد فیات‌کرایسلر اعلام شده بود. مارکیونه 2 سال پیش خواستار ملحق شدن به جنرال موتورز شد، اما جنرال موتورز این پیشنهاد را رد کرد. ماه پیش مارکیونه اعلام کرد که با توجه به تمایل فولکس واگن، به احتمال زیاد با این شرکت آلمانی برای ادغام وارد مذاکره خواهند شد.

فیات درخواست فولکس واگن را رد کرد

اما در نهایت مارکیونه در اجلاس سالانه صنعت خودرو اظها داشت که هنوز هم بر این باور است خودروسازان برای تامین هزینه‌های سرمایه‌گذاری، باید با یکدیگر ادغام شوند، اما فیات‌کرایسلر برای ادغام، با فولکس‌واگن وارد مذاکره نخواهد شد. مارکیونه اظهار داشت که درحال حاضر شرکت در شرایطی قرار ندارد که به دنبال ادغام باشد.

از طرف دیگر، جان الکان، رئیس هیات‌مدیره خودروسازی فیات تاکید نمود که پیدا کردن شریکی برای ادغام اولویت فیات نیست. الکان اعلام کرد: «من علاقه‌ای به یک ادغام بزرگ ندارم. تاریخ نشان داده است که ادغام‌ها در شرایط دشوار فرومی پاشند و ما نمی‌خواهیم خود را به دردسر بیندازیم.»

فیات درخواست فولکس واگن را رد کرد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید ! تا حذف شوید

آیا هنوز اهمیت بازاریابی دیجیتال را انکار می کنید؟ آیا هنوز نگاهتان به حضور در نتایج گوگل، بازاریابی با ایمیل و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال، یک نگاه حاشیه ای است؟ متاسفانه اگر چنین است، باید منتظرِ حذف شما از فضای کسب و کار باشیم ! اما با خواندن این مقاله، احتمالاً تصمیما جدید بگیرید متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام