برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 3 مهر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

دستگیری مدیرعامل سامسونگ به اتهام فساد مالی

اخبار مدیرانعمومیدستگیری مدیرعامل سامسونگ به اتهام فساد مالی

دوره دیجیتال مارکتینگ

دستگیری مدیرعامل سامسونگ به اتهام فساد مالی

وارث شرکت بزرگ و قدرتمند سامسونگ به اتهام رشوه خواری، اختلاس و فساد مالی بازداشت شد و احتمالاً باید چند سال را در پشت میله های زندان سپری کند، در کنار وی، چهار مدیر ارشد دیگر سامسونگ نیز رسماً متهم واقع شدند.

رشوه‌خواری، اختلاس و دو اتهام دیگر، از جمله اتهامات رسمی به لی جای‌یونگ، مدیرعامل سامسونگ است که ممکن است وی را برای سال‌ها به زندان بیاندازد.

به نقل از ایتنا، بلومبرگ و وال‌ استریت اعلام کرده اند که مدیر ارشد سامسونگ به‌زودی روانه زندان خواهد شد و این در شرایطی است که ۴ مدیر ارشد زیردست او نیز همچون مدیر استراتژی سامسونگ، گویی‌گی‌سونگ و پرزیدنت چانگ‌چونگ‌کی نیز به صورت رسمی متهم اعلام شده اند.

ورد حقوقی ذکر شده عامل نابود کردن همیشگی رئیس‌جمهور کره خانم پارک خواهد شد و مبلغ رشوه ۳۷ میلیون دلار به دوستان رئیس جمهور کره جنوبی از جمله موارد غیرقابل‌گذشت در سیستم قضایی‌/سیاسی این کشور است.

آنچه این موضوع را بسیار بحرانی کرده است، تبانی مقامات دولتی و مدیران سامسونگ به منظور ادغام دو شرکت بزرگ زیرمجموعه سامسونگ می باشد که بخشی از این شرکت سازنده نوت ۷ و گلکسی اس ۸ است که به‌ زودی روانه بازار می شود.

خانم پارک که در دسامبر پیشین استیضاح شد در هفته‌های آتی به صورت رسمی از ریاست جمهوری کره جنوبی برکنار خواهد شد.

مدیران سامسونگ پرداختی‌های غیرقانونی را تأیید نموده اند اما انکار کرده‌اند که این یک رشوه سیاسی بوده باشد. به‌هرحال بحران جدید مدیریتی، آینده سامسونگ الکترونیکس را به خطر انداخته است.

دستگیری مدیرعامل سامسونگ به اتهام فساد مالی

دستگیری مدیرعامل سامسونگ به اتهام فساد مالی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام