برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 اسفند : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

مدیرعامل نیسان بعد از 16 سال مدیریت برکنار شد

اخبار مدیرانعمومیمدیرعامل نیسان بعد از 16 سال مدیریت برکنار شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

مدیرعامل نیسان بعد از 16 سال مدیریت برکنار شد

برچسب ها: صنعت خودرو

هیئت مدیره شرکت ژاپنی نیسان تصمیم گرفتند، کارلوس گون، مدیرعامل این شرکت را بعد از 16 سال فعالیت در حوزه مدیریت این مجموعه، برکنار کنند و یکی از مدیران قدیمی نیسان که سابقه 40 سال فعالیت در این شرکت را دارد، جایگزین کنند.

پس از او سایکاوا مدیرعامل این شرکت ژاپنی خواهد شد، سایکاوا در سال ۲۰۱۳ مدیر بخش رقابتی این شرکت گردید.

مدیرعامل نیسان بعد از 16 سال مدیریت برکنار شداما هیئت مدیره تصمیم گرفتند که کارلوس گون همچنان مدیر اجرایی این کمپانی باقی بماند. کارلوس گون که سه ملیت لبنانی، برزیلی و فرانسوی دارد هنوز هم در راس کمپانی خودروسازی رنو فرانسه باقی خواهد ماند.

مدتی پیش شرکت خودروسازی نیسان با در اختیار گرفتن ۳۴ درصد سهام کمپانی میتسوبیشی به سهامدار عمده این شرکت خودروسازی تبدیل گردید. ارزش این معامله مقداری بیش از ۲ میلیارد یورو گزارش گردید.

نهایی شدن این سرمایه گذاری نیسان در این کمپانی که روند آن از ماه مه شروع شده بود، می تواند به فعالیتهای میتسوبیشی جان دوباره ببخشد. این شرکت به تازگی با بحران دستکاری در آزمایشهای مربوط به میزان مصرف سوخت خودروهای خود روبرو شده بود.

این خودروساز ژاپنی از جمله کمپانی هایی بود که نگرانی خود را در مورد خروج انگلیس از اتحادیه ابراز کرده است. این خودروساز در نظر دارد قبل از اجرای طرح های سرمایه گذاری بالا در کارخانه ساندرلند از دولت بریتانیا تضمین بگیرد تا در صورت تعیین احتمالی مالیات های گمرکی بعد از برگزیت، خساراتش جبران شود.

کارلوس گوسن، مدیرعامل وقت گروه رنو-نیسان در این مورد اعلام کرد: «اخذ تصمیماتی در مورد سرمایه گذاری سخت است. موقعی که نوع رابطه بریتانیا با مهمترین شرکای تجاری اش یعنی اروپا واضح و مشخص نمی باشد برنامه ریزی برای آینده امر آسانی نمی باشد. اگر قرار بر این باشد که برای کالاهایی که از بریتانیا به اروپا صادر می شود مالیات تعیین شود توسعه کارخانه ما در این کشور با ضرر همراه خواهد بود.»

بزرگترین کارخانه نیسان در اروپا با ظرفیت تولید سالانه ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو در ساندرلند قرار دارد. نیروی کار این کارخانه ۶ هزار و ۷۰۰ نفر می باشد و ۸۰ درصد تولیدات آن صادر می گردد.

مدیرعامل نیسان بعد از 16 سال مدیریت برکنار شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام