مجتمع فنی تهران میرداماد

راه اندازی کارخانه مرسدس بنز در روسیه

اخبار مدیرانعمومیراه اندازی کارخانه مرسدس بنز در روسیه

راه اندازی کارخانه مرسدس بنز در روسیه

برچسب ها: صنعت خودرو

با توجه به وجود کارخانه ی کمپانی های خودروسازی همچون رنو، کیاموتورز، فورد، فولکس واگن، دایملر کرایسلر و جنرال موتورز در روسیه، کمپانی آلمانی مرسدس بنز نیز تصمیم گرفت در این کشور و در شهر مسکو کارخانه خود را راه اندازی کند.

به نقل از رامبلر،تصمیم بنز بر این است که در این کارخانه خودروسازی به طور سالیانه تا ۲۵ هزار دستگاه انواع خودرو توسط کمپانی تولید کند.

راه اندازی کارخانه مرسدس بنز در روسیه

اکنون تعداد زیادی از تولیدکنندگان بین‌المللی، انواع خودروهایشان را در روسیه مونتاژ می‌کنند.

کمپانی های فورد، کیا موتورز، رنو، تویوتا، دایملر کرایسلر، فولکس واگن و جنرال موتورز با راه اندازی کارخانه‌های خود در کشور روسیه به تولید در این کشور و صادرات محصولات خود به بازار کشورهای آسیای میانه و شرق اروپا مشغول می باشند.

قیمت خودرو در روسیه کاملاً رقابتی ارائه می شود و خرید خودرو به عنوان منبعی به منظور سرمایه گذاری و کسب درآمد خانواده‌ها محسوب نمی گردد.

راه اندازی کارخانه مرسدس بنز در روسیه

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بیمه تجارت نو ؛ در مسیری کهنه

شرکت بیمه تجارت نو، که در زمستان 94 آغاز به فعالیت کرده است، در کمپین تبلیغاتی بهار 95 که در واقع کمپین ورود به بازار آنها بوده است، اشتباهی نموده است که نشان می دهد در مسیری کهنه قرار گرفته است . متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام