مجتمع فنی تهران میرداماد

همکاری 400 میلیون دلاری اسنپ و گوگل

اخبار مدیرانعمومیهمکاری 400 میلیون دلاری اسنپ و گوگل

همکاری 400 میلیون دلاری اسنپ و گوگل

برچسب ها: شبکه اجتماعیگوگل

اسنپ به منظور خدمات کلود قرارداد 400 میلیون دلاری می بندد، بستن این قرارداد توسط بنیانگذار شبکه اجتماعی اسنپ چت از آنجایی تعجب آور است که این شرکت سال پیش به سختی درآمد 404 میلیون دلار خود را به ثبت رساند و اینطور به نظر می آید که ضعف عملکردی این مجموعه چاره ای جز سرمایه گذاری گسترده برایش نگذاشته است.

همکاری 400 میلیون دلاری اسنپ و گوگل

باید در نظر بگیرید که خدمات کلود گوگل در قیاس با مایکروسافت و آمازون چندان گسترده و قابل توجه نبوده و حتی نوپا محسوب می گردد. اما اسنپ چت که در حال بهبود خود در دنیای شبکه های اجتماعی است ترجیح داده برای تضمین موفقیت به گوگل متوسل گردد.

اسنپ چت یک برنامه ارسال و دریافت تصاویر موبایلی است که توسط ایوان اشپیگل و بابی مورفی از دانشجویان دانشگاه استنفورد توسعه داده شده است. با استفاده از این برنامه، کاربران قادر هستند عکس گرفته یا ویدئو ضبط نمایند و در نهایت به آن ها متون یا نقاشی اضافه و آنها را به لیستی از دریافت کنندگان مشخص شده ارسال کنند. این عکس ها و ویدئوها اصطلاحا «Snaps» نام گذاری می شوند.

کاربران افزون بر آن می‌توانند یک بازه زمانی را مشخص کنند که تنها به دنبال آن، دریافت کنندگان قادر هستند عکس ها را مشاهده کنند. بعد از به اتمام رسیدن این بازه زمانی، این عکس ها از دید دریافت کنندگان مخفی شده و از سرورهای اسنپ چت نیز حذف می‌شوند. از ماه نوامبر 2013 این بازه زمانی می‌تواند بین 1 تا 10 ثانیه انتخاب گردد.

همکاری 400 میلیون دلاری اسنپ و گوگل

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بیمه تجارت نو ؛ در مسیری کهنه

شرکت بیمه تجارت نو، که در زمستان 94 آغاز به فعالیت کرده است، در کمپین تبلیغاتی بهار 95 که در واقع کمپین ورود به بازار آنها بوده است، اشتباهی نموده است که نشان می دهد در مسیری کهنه قرار گرفته است . متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام