برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 05 اردیبهشت: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ‌های ثروت آفرین در سال 97»فرصت

از تغییرنام یاهو تا کناره گیری ماریس مایر

اخبار مدیرانعمومیاز تغییرنام یاهو تا کناره گیری ماریس مایر

دوره دیجیتال مارکتینگ

از تغییرنام یاهو تا کناره گیری ماریس مایر

یاهو پس از ناکامی های اخیر حال نامش را به Altaba Inc تغییر داده است و مدیرعامل آن نیز، ماریس مایر قرار است بعد از اینکه قرداد با وریزون را نهایی کرد برای همیشه از هیئت مدیره آن کناره گیری کند.

به گزارش ایسنا، یاهو قراردادی با وریزون به منظور فروش کسب و کار اینترنت خود از جمله تبلیغات دیجیتالی، ایمیل و داراییهای رسانه ای به مبلغ ۴.۸۳ میلیارد دلار دارد.

پس از اینکه یاهو سال پیش دو شکاف اطلاعاتی خود را برملا کرد، شرایط این قرارداد ممکن است عوض شود و حتی امکان به هم خوردن قرارداد نیز وجود دارد. در جریان یکی از این شکاف ها حساب ۵۰۰ میلیون کاربر هک گردید و در دومی، حساب بیش از یک میلیارد کاربر هک گردید.

از تغییرنام یاهو تا کناره گیری ماریس مایر

کناره گیری ماریس مایر و دیگر مدیران از یاهو

مدیران وریزون اعلام کرده اند با وجود اینکه تناسب استراتژیکی قدرتمندی با یاهو می بینند، همچنان درباره رخنه اطلاعاتی در حال بررسی و تحقیق است.

یاهو در یک اظهارنامه رگولاتوری اظهار داشت 5 مدیر یاهو از جمله ماریس مایر که شیوه مدیریت او در یاهو چندان موثر واقع نشد، بعد از نهایی شدن قرارداد با وریزون از سمت خود کناره گیری خواهند کرد. دیگر مدیران در آلتابا به فعالیت خود ادامه خواهند داد که یک شرکت هولدینگ با داراییهایی شامل ۱۵ درصد سهم در شرکت تجارت الکترونیکی چینی علی بابا و ۳۵.۵ درصد سهم در یاهوی ژاپن است.

با توجه به  گزارش رویترز، شرکت جدید اریک برندت را به عنوان رییس هیات مدیره انتخاب کرده است.

از تغییرنام یاهو تا کناره گیری ماریس مایر

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام