برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

(زمان برگزاری پنج شنبه 28 دی)

فرصتثبت نام رایگان به تعداد خیلی محدود، در «همایش ثروتمندان جدید ایران» در دانشگاه صنعتی شریففرصت

اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

از تغییرنام یاهو تا کناره گیری ماریس مایر

اخبار مدیرانعمومیاز تغییرنام یاهو تا کناره گیری ماریس مایر

دوره دیجیتال مارکتینگ

از تغییرنام یاهو تا کناره گیری ماریس مایر

یاهو پس از ناکامی های اخیر حال نامش را به Altaba Inc تغییر داده است و مدیرعامل آن نیز، ماریس مایر قرار است بعد از اینکه قرداد با وریزون را نهایی کرد برای همیشه از هیئت مدیره آن کناره گیری کند.

به گزارش ایسنا، یاهو قراردادی با وریزون به منظور فروش کسب و کار اینترنت خود از جمله تبلیغات دیجیتالی، ایمیل و داراییهای رسانه ای به مبلغ ۴.۸۳ میلیارد دلار دارد.

پس از اینکه یاهو سال پیش دو شکاف اطلاعاتی خود را برملا کرد، شرایط این قرارداد ممکن است عوض شود و حتی امکان به هم خوردن قرارداد نیز وجود دارد. در جریان یکی از این شکاف ها حساب ۵۰۰ میلیون کاربر هک گردید و در دومی، حساب بیش از یک میلیارد کاربر هک گردید.

از تغییرنام یاهو تا کناره گیری ماریس مایر

کناره گیری ماریس مایر و دیگر مدیران از یاهو

مدیران وریزون اعلام کرده اند با وجود اینکه تناسب استراتژیکی قدرتمندی با یاهو می بینند، همچنان درباره رخنه اطلاعاتی در حال بررسی و تحقیق است.

یاهو در یک اظهارنامه رگولاتوری اظهار داشت 5 مدیر یاهو از جمله ماریس مایر که شیوه مدیریت او در یاهو چندان موثر واقع نشد، بعد از نهایی شدن قرارداد با وریزون از سمت خود کناره گیری خواهند کرد. دیگر مدیران در آلتابا به فعالیت خود ادامه خواهند داد که یک شرکت هولدینگ با داراییهایی شامل ۱۵ درصد سهم در شرکت تجارت الکترونیکی چینی علی بابا و ۳۵.۵ درصد سهم در یاهوی ژاپن است.

با توجه به  گزارش رویترز، شرکت جدید اریک برندت را به عنوان رییس هیات مدیره انتخاب کرده است.

از تغییرنام یاهو تا کناره گیری ماریس مایر

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام