مجتمع فنی تهران میرداماد

از تغییرنام یاهو تا کناره گیری ماریس مایر

اخبار مدیرانعمومیاز تغییرنام یاهو تا کناره گیری ماریس مایر

دوره دیجیتال مارکتینگ

از تغییرنام یاهو تا کناره گیری ماریس مایر

یاهو پس از ناکامی های اخیر حال نامش را به Altaba Inc تغییر داده است و مدیرعامل آن نیز، ماریس مایر قرار است بعد از اینکه قرداد با وریزون را نهایی کرد برای همیشه از هیئت مدیره آن کناره گیری کند.

به گزارش ایسنا، یاهو قراردادی با وریزون به منظور فروش کسب و کار اینترنت خود از جمله تبلیغات دیجیتالی، ایمیل و داراییهای رسانه ای به مبلغ ۴.۸۳ میلیارد دلار دارد.

پس از اینکه یاهو سال پیش دو شکاف اطلاعاتی خود را برملا کرد، شرایط این قرارداد ممکن است عوض شود و حتی امکان به هم خوردن قرارداد نیز وجود دارد. در جریان یکی از این شکاف ها حساب ۵۰۰ میلیون کاربر هک گردید و در دومی، حساب بیش از یک میلیارد کاربر هک گردید.

از تغییرنام یاهو تا کناره گیری ماریس مایر

کناره گیری ماریس مایر و دیگر مدیران از یاهو

مدیران وریزون اعلام کرده اند با وجود اینکه تناسب استراتژیکی قدرتمندی با یاهو می بینند، همچنان درباره رخنه اطلاعاتی در حال بررسی و تحقیق است.

یاهو در یک اظهارنامه رگولاتوری اظهار داشت 5 مدیر یاهو از جمله ماریس مایر که شیوه مدیریت او در یاهو چندان موثر واقع نشد، بعد از نهایی شدن قرارداد با وریزون از سمت خود کناره گیری خواهند کرد. دیگر مدیران در آلتابا به فعالیت خود ادامه خواهند داد که یک شرکت هولدینگ با داراییهایی شامل ۱۵ درصد سهم در شرکت تجارت الکترونیکی چینی علی بابا و ۳۵.۵ درصد سهم در یاهوی ژاپن است.

با توجه به  گزارش رویترز، شرکت جدید اریک برندت را به عنوان رییس هیات مدیره انتخاب کرده است.

از تغییرنام یاهو تا کناره گیری ماریس مایر

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام