مجتمع فنی تهران میرداماد

فیس بوک برای بخش خبری مجری CNN را استخدام کرد

اخبار مدیرانعمومیفیس بوک برای بخش خبری مجری CNN را استخدام کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

فیس بوک برای بخش خبری مجری CNN را استخدام کرد

برچسب ها: فیس بوک

شبکه اجتماعی فیس بوک که توانسته در دنیا به جایگاه خوبی در بین شبکه های اجتماعی برسد، این شبکه اجتماعی همواره تلاش کرده است که در این امر پیشتاز دیگر شبکه های اجتماعی مطرح دنیا باشد و به تازگی برای بخش خبری خود از مجری شبکه CNN استفاده کرده است و وی را به استخدام خود درآورد، نکته قابل توجه این است که این شخص ارتباط نزدیکی با اعضای دولت دونالد ترامپ دارد.

به گزارش واشنگتن پست، براون پیش از این سردبیر یک وب سایت آموزشی نیز بوده و از تجربه های بالایی در بخش تولید و انتشار خبر برخوردار است.

کمپل براون به استخدام فیسبوک درآمدکمپل براون، مجری سرشناسی که پیش از این در شبکه ان بی سی به کار مشغول بوده است، مدتها قبل به حرفۀ معلمی مشغول بوده است و از مدافعان جدی اصلاحات در نظام آموزشی آمریکا است. وی به همکاری با سایت آموزشی 74 ادامهمی دهد ولی به طور تمام وقت در فیس بوک به فعالیت خواهد پرداخت.

وی پستی را در صفحه فیس بوک خودش با این محتوا منتشر کرد: من این ماه به فیس بوک ملحق خواهم شد تا گروه همکاری خبری آن را رهبری کنم. این حرفه ای متفاوت برای من است، اما می خواهم تجارب خودم در اتاق خبر را به فیس بوک ببرم و به سازمان های خبری و روزنامه نگاران کمک کنم تا همکاری نزدیک تر و موثرتری با فیس بوک داشته باشند.

این شبکه اجتماعی نیز اعلام کرده که براون نقشی به عنوان سردبیر این سایت ایفا نمی کند و در مورد محتوای این سایت هم تصمیم گیری نخواهد کرد، اما در بخش های فعالیت های تجاری این سایت نقش آفرین می کند. باید منتظر ماند و دید آیا این استخدام جدید عامل کاهش انتشار اخبار جعلی و گمراه کننده در فیس بوک  می شود یا خیر.

فیس بوک برای بخش خبری مجری CNN را استخدام کرد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بیمه تجارت نو ؛ در مسیری کهنه

شرکت بیمه تجارت نو، که در زمستان 94 آغاز به فعالیت کرده است، در کمپین تبلیغاتی بهار 95 که در واقع کمپین ورود به بازار آنها بوده است، اشتباهی نموده است که نشان می دهد در مسیری کهنه قرار گرفته است . متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام