برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 24 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «همایش ثروتمندان جدید ایران چه کسانی هستند؟»فرصت

یوتیوب کانالی برای درآمدهای میلیونی ستاره ها

اخبار مدیرانعمومییوتیوب کانالی برای درآمدهای میلیونی ستاره ها

دوره دیجیتال مارکتینگ

یوتیوب کانالی برای درآمدهای میلیونی ستاره ها

همانطور که می دانید شبکه های اجتماعی برای کسب درآمدهای کلان و معرفی کسب و کار و محصولات بستر بسیار مناسبی است، شبکه اجتماعی توئیتر نیز بی شک از این قائده مستثنی نیست و برخی از ستاره های این شبکه اجتماعی توانسته اند با تولید ویدئو به درآمدهای میلیونی برسند، با توجه به بررسی های مجله فوربس با عنوان «پردرآمدترین یوتیوبرهای جهان»، مجموع درآمد 12 نفر نخست این لیست بیش از 70 میلیون دلار است.

کلمه «یوتیوبر» (YouTuber) به افرادی گفته می شود که خود را با استفاده از یوتیوب به دنیا معرفی کرده اند. برخی از یوتیوبرها در حال حاضر تبدیل به ستاره‌های دنیای رسانه‌های آنلاین شده‌اند و از کار خود درآمدهایی نجومی کسب می کنند.

یوتیوب کانالی برای درآمدهای میلیونی ستاره ها

رده‌بندی پردرآمدترین ستاره‌های یوتیوب در مجله "فوربس" نشان می‌دهد که ۱۲ نفر برتر آنها در ۱۲ ماه گذشته در مجموع نزدیک به ۷۰ میلیون دلار درآمد داشته‌اند. درآمد ستاره‌های یوتیوب نسبت به سال گذشته افزایشی ۲۳ درصدی داشته است. آنها حالا تبدیل به "سلبریتی" شده‌اند و درآمدشان دیگر فقط از یوتیوب نیست؛ کتاب می‌نویسند و قرارداد فیلم امضا می‌کنند و از شرکت‌های تبلیغاتی هم دستمزدهای کلان می‌گیرند، در ادامه به 3 نفر از پردرآمدترین یوتیوبرها و شیوه درآمدزایی آن ها اشاره خواهیم کرد:

1) پردرآمدترین ستاره این رتبه بندی برای دومین سال متوالی پسر ۲۷ ساله‌ای از سوئد است که کانال PewDiePie را مدیریت می کند. بالغ بر ۴۹ میلیون نفر مشترک کانال یوتیوب وی هستند. مجموع بازدیدها از کانال او بیش از ۱۱ میلیارد بار است. او که با طنزی خاص بازی‌های کامپیوتری را مورد بررسی قرار می دهد، در یک سال اخیر توانسته درآمد ۱۵ میلیون دلاری داشته باشد.

2) ومن اتوود با درآمد ۸ میلیون دلاری‌اش در رتبه دوم قرار دارد. او و دوستانش به خیابان‌ها می‌روند و به خلاقانه‌ترین روش های ممکن رهگذران را دست می‌اندازند. کانال یوتیوب او بیش از ۱۰ میلیون مشترک دارد. او کار یوتیوبش را 5 سال پیش با خالی کردن سطل آب یخ روی سر رهگذران در خیابان و ثبت تصاویر آن آغاز نمود. درآمد او نسبت به سال گذشته ۷۰ درصد بیشتر شده است.

شیوه درآمدزایی ستاره‌های یوتیوب تا حدی با دیگر ستاه ها فرق دارد. برخی از آنها با بهره‌گیری از تبلیغات بومی در محصولات ویدئویی خود کسب درآمد می کنند، تعدادی نیز برای محتوای تولیدی حامی مالی جذب می‌کنند و برخی پس از مشهور شدن قراردادهای کلان تبلیغاتی و انتشاراتی می‌بندند.

3)لیلی سینگ، کمدین یوتیوبر با درآمد ۷/۵ میلیون دلاری‌اش در رتبه سوم قرار دارد. کانال او نیز بالغ بر ۱۰ میلیون کاربر دارد.

ستاره‌های یوتیوب سوا از محبوبیت بسیار زیاد، تاثیر و نفوذ قابل توجهی نیز بر مخاطبانشان که عموماً جوان‌هستند، دارند. آنها خاکی‌تر از ستاره‌های سنتی دنیای سینما و تلویزیون‌ و موسیقی می باشند و به خاطر خودمانی بودن‌شان از احترام خاصی در بین مردم برخوردارند. همین ارتباط ویژه آنها با مخاطبان است که درآمدهای نجومی را نیز برایشان ایجاد کرده است.

یوتیوب کانالی برای درآمدهای میلیونی ستاره ها

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام