برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


حمایت از کارآفرینی تنها راهکار رهایی از بیکاری

اخبار مدیرانعمومیحمایت از کارآفرینی تنها راهکار رهایی از بیکاری

دوره دیجیتال مارکتینگ

حمایت از کارآفرینی تنها راهکار رهایی از بیکاری

در حال حاضر که کشور ما گریبانگیر معضلات بیکاری است شاید بهترین و شایسته ترین کار برای رفع این معضل اجتماعی، حمایت از کارآفرینی و ایجاد اشتغال از این طریق می باشد. عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس حمایت از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران را به‌عنوان رکن اصلی توسعه و ایجاد اشتغال در ایران عنوان کرد.

به نقل از خبرآنلاین، رمضانعلي سبحاني فر با اشاره به اينكه حمايت از كارآفرينان یک امر بسیار ضروری و انکارناپذیر در توسعه اقتصادی ایران محسوب می شود، بر ارائه وام های ارزان قيمت به آن ها تاكيد نمود و اظهار داشت: مجلس می بایست به منظور حمايت از كارآفرينان پيگير اجراي صحيح قانون تسهيل كسب و كار باشد.

سبحانی با اشاره به اينكه حمايت دولت و مجلس از كسب و كارهاي نو كارافرينان مي تواند اشتغال را در كشور تضمين و باعث كاهش آمار بيكاري گردد، اظهار داشت: با توسعه كارافريني در ایران تحقق منويلت رهبري در بحث اقتصاد مقاومتي برآورده خواهد شد.

سبحانی در ادامه با تاکید بر اینکه کارآفرینی به استراتژیک ‌ترین و مهم‌ترین ابزار توسعه اقتصادی جوامع پیشرفته تبدیل شده است اظهار داشت: توسعه کارآفرینی نیازمند شناخت و برداشتن موانع و ایجاد زمینه‌های مناسب جهت توسعه فعالیت‌های تولیدی و خدماتی می باشد.

حمایت از کارآفرینی تنها راهکار رهایی از بیکاری

رئيس كميته اقتصاد مقاومتي كميسيون اقتصادي مجلس نيز با اشاره به اينكه كارآفرينان افزون بر كمك به بهبود وضعيت اقتصادي ایران در كاهش آمار بيكاري نيز موفقيت هاي بسياري را رقم زده اند، تصریح کرد: كشورهاي توسعه يافته با حمايت از كارآفرينان به رشد اقتصادي نائل شده اند و ما قادر هستیم با بهره گيري از تجربه هاي موفق با حمايت از ايده هاي نو روند تحقق اقتصاد مقاومتي را در كشور آسان نماییم.

رحيم زارع با انتقاد از روند دشوار ارائه وام به توليد كنندگان و كارآفرينان و سودهاي بالا اظهار داشت: دولت و مجلس به منظور حمايت از سرمايه گذاران و كارآفرينان بايد ارائه وام های ارزان به آن ها را در دستور كار خود قرار دهند. وی با اشاره به اينكه تعداد زیادی از كارآفرينان از بي توجهي مسئولان گله مند هستند، اظهار داشت: حمايت دولت و مجلس از كسب و كارهاي نو كارآفرينان مي تواند به خروج از ركود و ارتقاء سطح زندگي مردم كمك بسزایی نماید.

عضو كميسيون اقتصادي مجلس عنوان کرد: مجلس قوانين زیادی در راستاي تسهيل شرايط كسب و كار تصويب نموده اما در صورت لزوم به منظور حمايت از كارآفرينان نيز قوانيني را مصوب مي نماید.

حمایت از کارآفرینی تنها راهکار رهایی از بیکاری

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام