راهی برای معتبر شدن در توییتر

اخبار مدیرانعمومیراهی برای معتبر شدن در توییتر

دوره دیجیتال مارکتینگ

راهی برای معتبر شدن در توییتر

برچسب ها: شبکه اجتماعی

همانطور که می دانید، شبکه اجتماعی توییتر برای بعضی از اکانت ها تیک های آبی رنگی قرار می دهد که نشان از معتبر بودن این اکانت هاست و این امر بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی را وسوسه می کند تا آن ها نیز به دنبال پیدا کردن راهی برای معتبر شدن حساب کاربریشان باشند!

در حال حاضر فضای این شبکه اجتماعی به گونه ای شده است گویا بدون آن تیک آبی، شما هیچ‌کس نیستید. یا حداقل این حسی است که کاربرانی با تیک آبی دارای اعتبار، در کاربران فاقد آن ایجاد می‌کند.

راهی برای معتبر شدن در توییتر

اما نکته دیگری که وجود دارد این است که امتیاز اعتبار در این شبکه اجتماعی بیشتر به مردها اختصاص پیدا کرده است. با نگاهی به گزارش گاردین، در آمریکا و استرالیا مردان بیشتری نسبت به زنان، دارای حساب های معتبر هستند.

در این گزارش، توییتر کاربرانی را بررسی کرده که دارای اکانت های معتبر هستند (شامل سازمان‌ها و برندها) و در تاریخ آگوست تا سپتامبر ۲۰۱۶ در حساب خود توییت کرده‌اند.

بر اساس این مطالعه، کاربران دارای حساب کاربری معتبر استرالیایی ۸۳.۳ درصد مرد و فقط ۱۶.۷ درصد زن بودند. در آمریکا نیز افراد وریفای شده( دارای اعتبار) به نسبت ۵۶.۶ درصد مرد و ۴۳.۴ درصد زن بودند.

توییتر زمان ثبت‌نام، ملیت اشخاص را می‌پرسد، اما به دلیل اینکه زمان ثبت‌نام و یا اعتبار دادن، جنسیت افراد مورد سوال قرار نمی‌گیرد، تا حدی سخت است که تعادل جنسیتی کاربران به طور قطع مشخص شود. در این گزاارش، جنسیت افراد از روی فیلترهای محتوایی (مانند لغات یا تصاویر خاص) برآورده شده است.

در ماه جولای، توییتر اعلام کرد که تعداد حساب‌های معتبر را بیشتر خواهد کرد و فراتر از برند و موسسه خواهد کرد. پس اگر شما هم خواهان حساب کاربری معتبر دز این شبکه هستید، می‌توانید درخواست دهید که حسابتان دارای تیک اعتبار شود.

راهی برای معتبر شدن در توییتر

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام