برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 آبان ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

راهی برای معتبر شدن در توییتر

اخبار مدیرانعمومیراهی برای معتبر شدن در توییتر

دوره دیجیتال مارکتینگ

راهی برای معتبر شدن در توییتر

برچسب ها: شبکه اجتماعی

همانطور که می دانید، شبکه اجتماعی توییتر برای بعضی از اکانت ها تیک های آبی رنگی قرار می دهد که نشان از معتبر بودن این اکانت هاست و این امر بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی را وسوسه می کند تا آن ها نیز به دنبال پیدا کردن راهی برای معتبر شدن حساب کاربریشان باشند!

در حال حاضر فضای این شبکه اجتماعی به گونه ای شده است گویا بدون آن تیک آبی، شما هیچ‌کس نیستید. یا حداقل این حسی است که کاربرانی با تیک آبی دارای اعتبار، در کاربران فاقد آن ایجاد می‌کند.

راهی برای معتبر شدن در توییتر

اما نکته دیگری که وجود دارد این است که امتیاز اعتبار در این شبکه اجتماعی بیشتر به مردها اختصاص پیدا کرده است. با نگاهی به گزارش گاردین، در آمریکا و استرالیا مردان بیشتری نسبت به زنان، دارای حساب های معتبر هستند.

در این گزارش، توییتر کاربرانی را بررسی کرده که دارای اکانت های معتبر هستند (شامل سازمان‌ها و برندها) و در تاریخ آگوست تا سپتامبر ۲۰۱۶ در حساب خود توییت کرده‌اند.

بر اساس این مطالعه، کاربران دارای حساب کاربری معتبر استرالیایی ۸۳.۳ درصد مرد و فقط ۱۶.۷ درصد زن بودند. در آمریکا نیز افراد وریفای شده( دارای اعتبار) به نسبت ۵۶.۶ درصد مرد و ۴۳.۴ درصد زن بودند.

توییتر زمان ثبت‌نام، ملیت اشخاص را می‌پرسد، اما به دلیل اینکه زمان ثبت‌نام و یا اعتبار دادن، جنسیت افراد مورد سوال قرار نمی‌گیرد، تا حدی سخت است که تعادل جنسیتی کاربران به طور قطع مشخص شود. در این گزاارش، جنسیت افراد از روی فیلترهای محتوایی (مانند لغات یا تصاویر خاص) برآورده شده است.

در ماه جولای، توییتر اعلام کرد که تعداد حساب‌های معتبر را بیشتر خواهد کرد و فراتر از برند و موسسه خواهد کرد. پس اگر شما هم خواهان حساب کاربری معتبر دز این شبکه هستید، می‌توانید درخواست دهید که حسابتان دارای تیک اعتبار شود.

راهی برای معتبر شدن در توییتر

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام