ایرانی ها روزی 100 میلیون بار در گوگل جستجو می کنند

اخبار مدیرانعمومیایرانی ها روزی 100 میلیون بار در گوگل جستجو می کنند

دوره دیجیتال مارکتینگ

ایرانی ها روزی 100 میلیون بار در گوگل جستجو می کنند

برچسب ها: گوگل

رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات ابراز داشت در روز کاربران ایرانی ۱۰۰ میلیون بار در گوگل جستجو می کنند و به همین دلیل نیز این موتور جستجو دارای رتبه اول از لحاظ بازدید در ایران را از آن خود کرده است. و اظهار داشت: « موتور جستجوی جهانی Google رتبه نخست بازدید در ایران را به خود اختصاص داده است. البته سه موتور جست‌وجوی جهانی دیگر نیز دارای رتبه بازدید زیر ۲۰ در ایران می باشند.»

ایرانی ها روزی 100 میلیون بار در گوگل جستجو می کنند

مدیر پروژه جویشگر بومی، عوامل تاثیرگذار در وضعیت کنونی این طرح را شامل ۳ موضوع فقدان تجمیع ‏کنندگان قوی در سطح کشور، عدم تمرکز جویشگرهای ایرانی بر دریافت اطلاعات از تجمیع کنندگان داده در سطح کشور و ضرورت ایجاد مدل تعاملی مناسب مابین تجمیع کنندگان داده با جویشگرها برشمرد و گفت: حجم، کیفیت و مهم‌‏تر از همه به روز بودن اطلاعات در تجمیع‏ کنندگان داده ایرانی در مقیاس مناسبی قرار ندارد.

رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات با اشاره به اهداف راهبردی «طرح جویشگر بومی» اعلام کرد: «امنیت جویشگر و صیانت حریم خصوصی به هدف حفظ منافع ملی در فضای مجازی، توسعه محتوای بومی و ترویج فرهنگ ارزش مدار در دنیای مجازی، توسعه دانش و فناوری جویشگر بومی، توسعه زیرساخت های تولید و ارائه خدمات جویش و توسعه خدمات متنوع با توجه به نیاز مشتریان از جمله اهداف راهبردی این طرح می باشد.»

علیرضا یاری، دستیابی به فضای رقابتی مناسب و محقق شدن استقلال مالی در جویشگرهای بومی و بهبود جایگاه ملی و بین المللی ایران در حوزه فضای مجازی را از دیگر اهداف راهبردی این طرح عنوان کرد و گفت: با اجرای طرح می‌توان به توسعه دستاوردهایی نظیر توسعه زیرساخت های پردازشی و محتوای زبان فارسی، توسعه سکوهای خدمات پایه موتور جستجو و خدمات مرتبط، توسعه خدمات ارزش افزوده موتور جستجو و خدمات جانبی و رونق فضای کسب وکار موتور جستجو در ایران دست یافت.

مدیر پروژه جویشگر بومی با اشاره به اینکه جویشگر بومی می بایست به عنوان یکی از بازارهای خدمات بومی دانش آموزان مورد نظر کاربران قرارگیرد، تصریح کرد: توسعه محتوای باارزش برای یوزرهای ایرانی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است و با وجودی که محتوای داخلی رو به رشد است باید توجه بیشتری به تجمیع و ارائه آن داشت.

ایرانی ها روزی 100 میلیون بار در گوگل جستجو می کنند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام