برای شرکت رایگان در سمینار انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری پنج شنبه 30 خرداد: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «سمینار راهکارهای ایجاد استارت آپ های ثروت آفرین»فرصت

ایرانی ها روزی 100 میلیون بار در گوگل جستجو می کنند

اخبار مدیرانعمومیایرانی ها روزی 100 میلیون بار در گوگل جستجو می کنند

دوره دیجیتال مارکتینگ

ایرانی ها روزی 100 میلیون بار در گوگل جستجو می کنند

برچسب ها: گوگل

رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات ابراز داشت در روز کاربران ایرانی ۱۰۰ میلیون بار در گوگل جستجو می کنند و به همین دلیل نیز این موتور جستجو دارای رتبه اول از لحاظ بازدید در ایران را از آن خود کرده است. و اظهار داشت: « موتور جستجوی جهانی Google رتبه نخست بازدید در ایران را به خود اختصاص داده است. البته سه موتور جست‌وجوی جهانی دیگر نیز دارای رتبه بازدید زیر ۲۰ در ایران می باشند.»

ایرانی ها روزی 100 میلیون بار در گوگل جستجو می کنند

مدیر پروژه جویشگر بومی، عوامل تاثیرگذار در وضعیت کنونی این طرح را شامل ۳ موضوع فقدان تجمیع ‏کنندگان قوی در سطح کشور، عدم تمرکز جویشگرهای ایرانی بر دریافت اطلاعات از تجمیع کنندگان داده در سطح کشور و ضرورت ایجاد مدل تعاملی مناسب مابین تجمیع کنندگان داده با جویشگرها برشمرد و گفت: حجم، کیفیت و مهم‌‏تر از همه به روز بودن اطلاعات در تجمیع‏ کنندگان داده ایرانی در مقیاس مناسبی قرار ندارد.

رئیس پژوهشکده فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات با اشاره به اهداف راهبردی «طرح جویشگر بومی» اعلام کرد: «امنیت جویشگر و صیانت حریم خصوصی به هدف حفظ منافع ملی در فضای مجازی، توسعه محتوای بومی و ترویج فرهنگ ارزش مدار در دنیای مجازی، توسعه دانش و فناوری جویشگر بومی، توسعه زیرساخت های تولید و ارائه خدمات جویش و توسعه خدمات متنوع با توجه به نیاز مشتریان از جمله اهداف راهبردی این طرح می باشد.»

علیرضا یاری، دستیابی به فضای رقابتی مناسب و محقق شدن استقلال مالی در جویشگرهای بومی و بهبود جایگاه ملی و بین المللی ایران در حوزه فضای مجازی را از دیگر اهداف راهبردی این طرح عنوان کرد و گفت: با اجرای طرح می‌توان به توسعه دستاوردهایی نظیر توسعه زیرساخت های پردازشی و محتوای زبان فارسی، توسعه سکوهای خدمات پایه موتور جستجو و خدمات مرتبط، توسعه خدمات ارزش افزوده موتور جستجو و خدمات جانبی و رونق فضای کسب وکار موتور جستجو در ایران دست یافت.

مدیر پروژه جویشگر بومی با اشاره به اینکه جویشگر بومی می بایست به عنوان یکی از بازارهای خدمات بومی دانش آموزان مورد نظر کاربران قرارگیرد، تصریح کرد: توسعه محتوای باارزش برای یوزرهای ایرانی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است و با وجودی که محتوای داخلی رو به رشد است باید توجه بیشتری به تجمیع و ارائه آن داشت.

ایرانی ها روزی 100 میلیون بار در گوگل جستجو می کنند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام