بزرگترین دفتر گوگل در انگلیس افتتاح خواهد شد

اخبار مدیرانعمومیبزرگترین دفتر گوگل در انگلیس افتتاح خواهد شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

بزرگترین دفتر گوگل در انگلیس افتتاح خواهد شد

برچسب ها: گوگل

با وجود اتفاقات سیاسی نظیر برگزیت،گوگل تصمیم گرفته است که بزرگتری دفتر کاری خود را در خارج از آمریکا و در لندن افتتاح کند، گفته می شود این شرکت بالغ بر 1 میلیارد پوند برای دفتر مرکزی جدیدش هزینه کرده است.

بزرگترین دفتر گوگل در انگلیس افتتاح خواهد شدبه نقل از خبرآنلاین، دفتر مرکزی گوگل در «کینگزکراس» در 10 طبقه و در مساحتی معادل 650 هزار فوت مربع ساخته می شود و نخستین ساختمان گوگل خواهد بود که از پایه و اساس توسط مهندسان خود گوگل طراحی خواهد شد.

گوگل تصمیم گرفته است با ساخت این دفتر 3 هزار شغل جدید در لندن ایجاد نماید و ساندر پیچای مدیر اجرایی گوگل با وجود بحران سیاسی ناشی از انتخاب مردم انگلیس به برگزیت هنوز هم بر این باور است که نخبه های بسیاری در این کشور وجود دارد که گوگل می‌تواند از آنها برای آینده شرکت خود نهایت استفاده را کند.

در اصل گوگل آینده خود را باهوش مصنوعی تعریف کرده است و کمپانی «دیپ مایند» مستقر در انگلیس پرچمدار این استراتژی است.

اکنون 4 هزار نفر در انگلیس برای گوگل کار می‌کنند و قرار است این ساختمان ظرفیت 7 هزار نفر را داشته باشد.

طراحی ساختمان جدید توسط طراح سرشناس انگلیسی Thomas Heatherwick و Bjarke Ingels معمار دانمارکی تحت گروه معماری BIG تا سال 2020 تکمیل شود.

بزرگترین دفتر گوگل در انگلیس افتتاح خواهد شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام