بزرگترین دفتر گوگل در انگلیس افتتاح خواهد شد

اخبار مدیرانعمومیبزرگترین دفتر گوگل در انگلیس افتتاح خواهد شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

بزرگترین دفتر گوگل در انگلیس افتتاح خواهد شد

برچسب ها: گوگل

با وجود اتفاقات سیاسی نظیر برگزیت،گوگل تصمیم گرفته است که بزرگتری دفتر کاری خود را در خارج از آمریکا و در لندن افتتاح کند، گفته می شود این شرکت بالغ بر 1 میلیارد پوند برای دفتر مرکزی جدیدش هزینه کرده است.

بزرگترین دفتر گوگل در انگلیس افتتاح خواهد شدبه نقل از خبرآنلاین، دفتر مرکزی گوگل در «کینگزکراس» در 10 طبقه و در مساحتی معادل 650 هزار فوت مربع ساخته می شود و نخستین ساختمان گوگل خواهد بود که از پایه و اساس توسط مهندسان خود گوگل طراحی خواهد شد.

گوگل تصمیم گرفته است با ساخت این دفتر 3 هزار شغل جدید در لندن ایجاد نماید و ساندر پیچای مدیر اجرایی گوگل با وجود بحران سیاسی ناشی از انتخاب مردم انگلیس به برگزیت هنوز هم بر این باور است که نخبه های بسیاری در این کشور وجود دارد که گوگل می‌تواند از آنها برای آینده شرکت خود نهایت استفاده را کند.

در اصل گوگل آینده خود را باهوش مصنوعی تعریف کرده است و کمپانی «دیپ مایند» مستقر در انگلیس پرچمدار این استراتژی است.

اکنون 4 هزار نفر در انگلیس برای گوگل کار می‌کنند و قرار است این ساختمان ظرفیت 7 هزار نفر را داشته باشد.

طراحی ساختمان جدید توسط طراح سرشناس انگلیسی Thomas Heatherwick و Bjarke Ingels معمار دانمارکی تحت گروه معماری BIG تا سال 2020 تکمیل شود.

بزرگترین دفتر گوگل در انگلیس افتتاح خواهد شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام