برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


برند لوکسی که قیمت آیفون را میلیاردی کرد!

اخبار مدیرانعمومیبرند لوکسی که قیمت آیفون را میلیاردی کرد!

دوره دیجیتال مارکتینگ

برند لوکسی که قیمت آیفون را میلیاردی کرد!

برچسب ها: برند

Gresso نام برند لوکسی است که به تزئین گوشی های هوشمند با طلا و اجسام زینتی معروف است و از این طریق گوشی ها را با قیمت بسیار بالا و گزافی به فروش می رساند، کاری که به تازگی این شرکت انجام داده است تزئین گوشی آیفون 7 اپل و آن را به قیمت 500 هزار دلار برای فروش گذاشته است.

به نقل از خبرآنلاین، این شرکت آیفون 7 را با الماس سیاه تزئین کرده است و قیمت این گوشی هوشمند را 500 هزار دلار معادل 1.75 میلیارد تومان می باشد.

پشت این تلفن همراه با 1450 الماس سیاه (درمجموع 102 قیراط) تزئین شده است و بدنه گوشی نیز با تیتانیوم گرید 5 بازسازی‌شده است. لوگوی شرکت Gresso و فریم دور دوربین با 10 گرم طلای 18 عیار تزئین شده است. در ضمن هدفون بی‌سیم جدید این آیفون نیز از 30 الماس سیاه به وزن 2 قیراط نیز به شکل بسیار زیبایی پوشیده است.

برای هرکدام از این گوشی‌ها 18 ساعت زمان جهت تزئین آنها با طلا و الماس کوب شدن آنها گذاشته شده است.

اگر 500 هزار دلار (1 میلیارد و 750 میلیون تومان) برایتان مبلغ زیادی است می‌توانید قاب این گوشی هوشمند مجهز به تیتانیوم گرید 5 با طلاکاری را به قیمت 2500 دلار از همین برند برای آیفون جدیدتان خریداری کنید.

برند لوکسی که قیمت آیفون میلیاردی کرد!

برند لوکسی که قیمت آیفون میلیاردی کرد!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام