برای شرکت رایگان در همایش ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 اسفند : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

برند لوکسی که قیمت آیفون را میلیاردی کرد!

اخبار مدیرانعمومیبرند لوکسی که قیمت آیفون را میلیاردی کرد!

دوره دیجیتال مارکتینگ

برند لوکسی که قیمت آیفون را میلیاردی کرد!

برچسب ها: برند

Gresso نام برند لوکسی است که به تزئین گوشی های هوشمند با طلا و اجسام زینتی معروف است و از این طریق گوشی ها را با قیمت بسیار بالا و گزافی به فروش می رساند، کاری که به تازگی این شرکت انجام داده است تزئین گوشی آیفون 7 اپل و آن را به قیمت 500 هزار دلار برای فروش گذاشته است.

به نقل از خبرآنلاین، این شرکت آیفون 7 را با الماس سیاه تزئین کرده است و قیمت این گوشی هوشمند را 500 هزار دلار معادل 1.75 میلیارد تومان می باشد.

پشت این تلفن همراه با 1450 الماس سیاه (درمجموع 102 قیراط) تزئین شده است و بدنه گوشی نیز با تیتانیوم گرید 5 بازسازی‌شده است. لوگوی شرکت Gresso و فریم دور دوربین با 10 گرم طلای 18 عیار تزئین شده است. در ضمن هدفون بی‌سیم جدید این آیفون نیز از 30 الماس سیاه به وزن 2 قیراط نیز به شکل بسیار زیبایی پوشیده است.

برای هرکدام از این گوشی‌ها 18 ساعت زمان جهت تزئین آنها با طلا و الماس کوب شدن آنها گذاشته شده است.

اگر 500 هزار دلار (1 میلیارد و 750 میلیون تومان) برایتان مبلغ زیادی است می‌توانید قاب این گوشی هوشمند مجهز به تیتانیوم گرید 5 با طلاکاری را به قیمت 2500 دلار از همین برند برای آیفون جدیدتان خریداری کنید.

برند لوکسی که قیمت آیفون میلیاردی کرد!

برند لوکسی که قیمت آیفون میلیاردی کرد!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام