برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

طراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

اخبار مدیرانعمومیطراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

دوره دیجیتال مارکتینگ

طراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

برچسب ها: گوگل

یکی از شاخص ترین طراحان خودروهای خودران گوگل در شرایطی که این غول فناوری در تلاش است که اتومبیل‌های هوشمند خود را به محصولی تجاری تبدیل نماید، از ادامه همکاری با گوگل ممانعت به عمل آورد.

طراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

به نقل از وال استریت، کریس اورمسون که رییس امور فناوری این طرح و مدیر اسبق آن محسوب می شود با انتشار مطلبی در وبلاگ شخصی خود از استعفای خود از شرکت آلفابت خبر داده است.

اورمسون در نوشته است که در حال حاضر آماده چالش های تازه است. اما هیچ توضیح روشنی در مورد دلیل ترک گوگل در شرایط کنونی و مقصد فعلی خود ارائه نداده است. یک سخنگوی گوگل نیز موضوع را تایید کرده است.

این سخنگو در توضیحات خود اشاره کرده است: هنگامی که ایده تولید خودروهای خودران در هفت سال قبل شکل گرفت، این مساله تنها یک ایده بود. کریس نیرویی حیاتی برای پیشبرد این طرح برای ما بوده است و به گروه کمک کرد تا آن را از مرحله تحقیقاتی به یک فناوری زنده تبدیل کند و اکنون این ایده به واقعیت تبدیل شده است.او با گرم ترین آرزوهای ما تصمیم به ترک گوگل کرده است.

از طرف دیگر دو مهندس ارشد دیگر گوگل در همین بخش نیز به نام های دیو فرگوسن و جیاجون ژو هم تصمیم گرفته اند همکاری با طرح اتومبیل های خودران گوگل را متوقف نمایند. این دو مهندس در حال حاضر در آزمایشگاه تحقیقاتی ایکس شرکت آلفابت مشغول به کار می باشند. سخنگوی گوگل در مورد خروج این دو نفر توضیحاتی ارائه نداده است.

طراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام