مجتمع فنی تهران میرداماد

طراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

اخبار مدیرانعمومیطراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

دوره دیجیتال مارکتینگ

طراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

برچسب ها: گوگل

یکی از شاخص ترین طراحان خودروهای خودران گوگل در شرایطی که این غول فناوری در تلاش است که اتومبیل‌های هوشمند خود را به محصولی تجاری تبدیل نماید، از ادامه همکاری با گوگل ممانعت به عمل آورد.

طراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

به نقل از وال استریت، کریس اورمسون که رییس امور فناوری این طرح و مدیر اسبق آن محسوب می شود با انتشار مطلبی در وبلاگ شخصی خود از استعفای خود از شرکت آلفابت خبر داده است.

اورمسون در نوشته است که در حال حاضر آماده چالش های تازه است. اما هیچ توضیح روشنی در مورد دلیل ترک گوگل در شرایط کنونی و مقصد فعلی خود ارائه نداده است. یک سخنگوی گوگل نیز موضوع را تایید کرده است.

این سخنگو در توضیحات خود اشاره کرده است: هنگامی که ایده تولید خودروهای خودران در هفت سال قبل شکل گرفت، این مساله تنها یک ایده بود. کریس نیرویی حیاتی برای پیشبرد این طرح برای ما بوده است و به گروه کمک کرد تا آن را از مرحله تحقیقاتی به یک فناوری زنده تبدیل کند و اکنون این ایده به واقعیت تبدیل شده است.او با گرم ترین آرزوهای ما تصمیم به ترک گوگل کرده است.

از طرف دیگر دو مهندس ارشد دیگر گوگل در همین بخش نیز به نام های دیو فرگوسن و جیاجون ژو هم تصمیم گرفته اند همکاری با طرح اتومبیل های خودران گوگل را متوقف نمایند. این دو مهندس در حال حاضر در آزمایشگاه تحقیقاتی ایکس شرکت آلفابت مشغول به کار می باشند. سخنگوی گوگل در مورد خروج این دو نفر توضیحاتی ارائه نداده است.

طراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید ! تا حذف شوید

آیا هنوز اهمیت بازاریابی دیجیتال را انکار می کنید؟ آیا هنوز نگاهتان به حضور در نتایج گوگل، بازاریابی با ایمیل و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال، یک نگاه حاشیه ای است؟ متاسفانه اگر چنین است، باید منتظرِ حذف شما از فضای کسب و کار باشیم ! اما با خواندن این مقاله، احتمالاً تصمیما جدید بگیرید متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام