طراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

اخبار مدیرانعمومیطراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

دوره دیجیتال مارکتینگ

طراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

برچسب ها: گوگل

یکی از شاخص ترین طراحان خودروهای خودران گوگل در شرایطی که این غول فناوری در تلاش است که اتومبیل‌های هوشمند خود را به محصولی تجاری تبدیل نماید، از ادامه همکاری با گوگل ممانعت به عمل آورد.

طراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

به نقل از وال استریت، کریس اورمسون که رییس امور فناوری این طرح و مدیر اسبق آن محسوب می شود با انتشار مطلبی در وبلاگ شخصی خود از استعفای خود از شرکت آلفابت خبر داده است.

اورمسون در نوشته است که در حال حاضر آماده چالش های تازه است. اما هیچ توضیح روشنی در مورد دلیل ترک گوگل در شرایط کنونی و مقصد فعلی خود ارائه نداده است. یک سخنگوی گوگل نیز موضوع را تایید کرده است.

این سخنگو در توضیحات خود اشاره کرده است: هنگامی که ایده تولید خودروهای خودران در هفت سال قبل شکل گرفت، این مساله تنها یک ایده بود. کریس نیرویی حیاتی برای پیشبرد این طرح برای ما بوده است و به گروه کمک کرد تا آن را از مرحله تحقیقاتی به یک فناوری زنده تبدیل کند و اکنون این ایده به واقعیت تبدیل شده است.او با گرم ترین آرزوهای ما تصمیم به ترک گوگل کرده است.

از طرف دیگر دو مهندس ارشد دیگر گوگل در همین بخش نیز به نام های دیو فرگوسن و جیاجون ژو هم تصمیم گرفته اند همکاری با طرح اتومبیل های خودران گوگل را متوقف نمایند. این دو مهندس در حال حاضر در آزمایشگاه تحقیقاتی ایکس شرکت آلفابت مشغول به کار می باشند. سخنگوی گوگل در مورد خروج این دو نفر توضیحاتی ارائه نداده است.

طراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام