برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 خرداد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

از ممنوعیت تا تلاش فیسبوک برای نفوذ در بازار چین

اخبار مدیرانعمومیاز ممنوعیت تا تلاش فیسبوک برای نفوذ در بازار چین

دوره دیجیتال مارکتینگ

از ممنوعیت تا تلاش فیسبوک برای نفوذ در بازار چین

برچسب ها: فیس بوک

با وجود ممنوعیت استفاده از شبکه اجتماعی فیسبوک در چین، این شرکت خبر از تمایل به حضور قدرتمند در بازار وسیع چین و تلاش ها برای رسیدن به این مهم داده است.

به نقل از خبرگزاری فارس، شریل سندبرگ از مدیران ارشد فیس بوک در این خصوص در اجلاس سالانه سهامداران این کمپانی اظهار داشته است: ما در حال بررسی و یادگیری در بازار چین می باشیم و باید ببینیم در این زمینه چه اتفاقی رخ می دهد.

از ممنوعیت تا تلاش فیسبوک برای نفوذ در بازار چین

وی اعلام کرد: با تعدادی از مشتریان مهم فیس بوک در چین ملاقات کرده ایم که از امکانات این شبکه اجتماعی جهت نمایش تبلیغات به کاربران خود در خارج از چین بهره می گیرند. فیس بوک در چین دفتر رسمی ندارد، اما به تعدادی از کمپاننی های چینی تبلیغات می فروشد.

در جریان این اجلاس سهام داران فیس بوک با ایجاد طبقه جدیدی از سهام برای فیس بوک موافقت نموده و تمامی هشت مدیر ارشد فیس بوک را در سمت هایشان ابقا کردند.

متخصصان می گویند با توجه به حمایت بیشتر سهام داران ارشد فیس بوک از زاکربرگ احتمال تغییرات اساسی در این کمپانی دور از انتظار است و وی به احتمال زیاد برای مدت زیادی هدایت فیس بوک را در دست خواهد داشت. سعی و تلاش جهت بیشتر شدن حضور فیسبوک در چین از جمله ایده های زاکربرگ نیز هست که در طی این سالها زبان چینی را نیز آموزش دیده و حتی در سفر اخیر خود به این کشور به این زبان صحبت کرد.

از ممنوعیت تا تلاش فیسبوک برای نفوذ در بازار چین

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام