درآمد شبکه اجتماعی لاین از فروش استیکرها؟!

اخبار مدیرانعمومیدرآمد شبکه اجتماعی لاین از فروش استیکرها؟!

دوره دیجیتال مارکتینگ

درآمد شبکه اجتماعی لاین از فروش استیکرها؟!

برچسب ها: شبکه اجتماعیدرآمد

شبکه اجتماعی ژاپنی لاین که در کشورهایی نظیر اندونزی، تایلند و ژاپن از محبوبیت بالایی برخوردار است، در آمار منتشر شده توسط شرکت توسعه دهنده اپلیکیشن، از فروش استیکرهای رنگارنگش درآمدی بالغ بر 270 میلیون دلار دارد.

به نقل از زومیت، سرویس ارتباطی لاین که توسط یک کمپانی ژاپنی ساخته شده است، در تعدادی از کشور‌های شرقی از محبوبیت بالایی برخوردار است، یه نحوی که می‌توان در برخی از فروشگاه‌ها، تی‌شرت‌ها و عروسک‌هایی را مشاهده کرد که نام و نشان اموجی‌ها و المان‌های مخصوص لاین را در اختیار دارند.

 درآمد شبکه اجتماعی لاین از فروش استیکرها؟!

باید در ظاهر امر به نظر برسد چنین اپلیکیشن‌های ارتباطی از نظر کسب درآمد با چالش‌های بسیاری روبرو هستند، اما سر زدن به فروشگاه استیکرهای لاین که یکی از پویاترین فروشگاه‌های استیکر در میان شبکه‌های اجتماعی و سرویس‌های ارتباطی است، بیانگر این است که لاین حساب زیادی روی درآمدزایی از فروش استیکرها باز کرده است، بطوریکه با توجه به اطلاعات ارائه شده درآمد سالانه‌ی لاین از محل فروش استیکر تقریبا ۲۷۰ میلیون دلار است.

جهت خرید استیکر‌های موجود در این شبکه اجتماعی می بایست به اپلیکیشن آن مراجعه کرد. همانطور که گفته شد فروشگاه استیکرهای اپلیکیشن لاین یکی از پویاترین مجموعه‌های استیکر می باشد، به دلیل اینکه توسعه‌دهندگان براساس رویدادهای جهانی یا منطقه‌ای، اقدام به انتشار استیکرهای متنوع می‌کنند. به عنوان مثال می‌توان به رخدادهای ورزشی و رویدادهای تقویمی اشاره کرد.

لاین اعلام کرده که کاربران این سرویس روزانه بیش از ۳۸۹ میلیون استیکر برای یکدیگر ارسال می‌کنند. البته باید به این نکته توجه کرد که همه‌ی استیکرهای موجود در فروشگاه پولی نبوده و می‌توان شماری را نیز بصورت رایگان خریداری کرد.

درآمد شبکه اجتماعی لاین از فروش استیکرها؟!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام