برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 24 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «همایش ثروتمندان جدید ایران چه کسانی هستند؟»فرصت

پیشنهاد 26 میلیاردی مایکروسافت برای خرید لینکداین

اخبار مدیرانعمومیپیشنهاد 26 میلیاردی مایکروسافت برای خرید لینکداین

دوره دیجیتال مارکتینگ

پیشنهاد 26 میلیاردی مایکروسافت برای خرید لینکداین

برچسب ها: شبکه اجتماعی

کمپانی مایکروسافت که با رقیبان رنگارنگ و مختلفی در دنیای وب و نرم افزار روبروست و تا به حال نتوانسته آنطور که باید به جایگاه ایده آل خود دست پیدا کند، حال تصمیم به خرید شبکه اجتماعی لینکداین آن هم به بهای 26 میلیارد دلار گرفته است.

به نقل از خبرگزاری فارس، گوگل و فیس بوک با ارائه سرویس های محبوب تحت وب صدها میلیون کاربر را برای خود جذب کرده اند و اکنون مایکروسافت در تلاش است با خرید شبکه اجتماعی لینکداین با این دو غول به رقابت بپردازد.

پیشنهاد 26 میلیاردی مایکروسافت برای خرید لینکداین

تعداد زیادی از صاحبان مشاغل از این شبکه اجتماعی جهت شناسایی همکاران خود بهره می برند و میلیون ها عضو لینکداین هم از این طریق در جستجوی فرصت کاری می باشند. مایکروسافت تصمیم گرفته است 26.2 میلیارد دلار برای مالکیت لینکداین پرداخت کند.

گویا با خرید لینکداین امکانات آن در نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت ادغام می شود. ساتیا نادلا از زمان برعهده گرفتن مدیریت کمپانی مایکروسافت اقداماتی برای بازطراحی این کمپانی انجام داده تا چهره آن را از یک شرکت تنها فروشنده ویندوز به مجموعه ای ارائه دهنده سرویس های جذاب تحت وب و تولیدکننده سخت افزارهایی همچون گوشی و تبلت تغییر دهد.

خرید لینکداین کاملا نقدی انجام می شود و مایکروسافت نسبت به هر سهم آن 196 دلار پرداخت خواهد کرد. لینکداین ظاهر مستقل و فرهنگ کاری مخصوص خود را حفظ می کند و جف وینر مدیر آن خواهد ماند. این خرید تا به حال بیشترین مبلغی بوده که یک شرکت فناوری برای مالکیت کمپانی دیگری پرداخته است.

پیشنهاد 26 میلیاردی مایکروسافت برای خرید لینکداین

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام