برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 خرداد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

پیشنهاد 26 میلیاردی مایکروسافت برای خرید لینکداین

اخبار مدیرانعمومیپیشنهاد 26 میلیاردی مایکروسافت برای خرید لینکداین

دوره دیجیتال مارکتینگ

پیشنهاد 26 میلیاردی مایکروسافت برای خرید لینکداین

برچسب ها: شبکه اجتماعی

کمپانی مایکروسافت که با رقیبان رنگارنگ و مختلفی در دنیای وب و نرم افزار روبروست و تا به حال نتوانسته آنطور که باید به جایگاه ایده آل خود دست پیدا کند، حال تصمیم به خرید شبکه اجتماعی لینکداین آن هم به بهای 26 میلیارد دلار گرفته است.

به نقل از خبرگزاری فارس، گوگل و فیس بوک با ارائه سرویس های محبوب تحت وب صدها میلیون کاربر را برای خود جذب کرده اند و اکنون مایکروسافت در تلاش است با خرید شبکه اجتماعی لینکداین با این دو غول به رقابت بپردازد.

پیشنهاد 26 میلیاردی مایکروسافت برای خرید لینکداین

تعداد زیادی از صاحبان مشاغل از این شبکه اجتماعی جهت شناسایی همکاران خود بهره می برند و میلیون ها عضو لینکداین هم از این طریق در جستجوی فرصت کاری می باشند. مایکروسافت تصمیم گرفته است 26.2 میلیارد دلار برای مالکیت لینکداین پرداخت کند.

گویا با خرید لینکداین امکانات آن در نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت ادغام می شود. ساتیا نادلا از زمان برعهده گرفتن مدیریت کمپانی مایکروسافت اقداماتی برای بازطراحی این کمپانی انجام داده تا چهره آن را از یک شرکت تنها فروشنده ویندوز به مجموعه ای ارائه دهنده سرویس های جذاب تحت وب و تولیدکننده سخت افزارهایی همچون گوشی و تبلت تغییر دهد.

خرید لینکداین کاملا نقدی انجام می شود و مایکروسافت نسبت به هر سهم آن 196 دلار پرداخت خواهد کرد. لینکداین ظاهر مستقل و فرهنگ کاری مخصوص خود را حفظ می کند و جف وینر مدیر آن خواهد ماند. این خرید تا به حال بیشترین مبلغی بوده که یک شرکت فناوری برای مالکیت کمپانی دیگری پرداخته است.

پیشنهاد 26 میلیاردی مایکروسافت برای خرید لینکداین

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام