برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 10 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


پیشنهاد 26 میلیاردی مایکروسافت برای خرید لینکداین

اخبار مدیرانعمومیپیشنهاد 26 میلیاردی مایکروسافت برای خرید لینکداین

دوره دیجیتال مارکتینگ

پیشنهاد 26 میلیاردی مایکروسافت برای خرید لینکداین

برچسب ها: شبکه اجتماعی

کمپانی مایکروسافت که با رقیبان رنگارنگ و مختلفی در دنیای وب و نرم افزار روبروست و تا به حال نتوانسته آنطور که باید به جایگاه ایده آل خود دست پیدا کند، حال تصمیم به خرید شبکه اجتماعی لینکداین آن هم به بهای 26 میلیارد دلار گرفته است.

به نقل از خبرگزاری فارس، گوگل و فیس بوک با ارائه سرویس های محبوب تحت وب صدها میلیون کاربر را برای خود جذب کرده اند و اکنون مایکروسافت در تلاش است با خرید شبکه اجتماعی لینکداین با این دو غول به رقابت بپردازد.

پیشنهاد 26 میلیاردی مایکروسافت برای خرید لینکداین

تعداد زیادی از صاحبان مشاغل از این شبکه اجتماعی جهت شناسایی همکاران خود بهره می برند و میلیون ها عضو لینکداین هم از این طریق در جستجوی فرصت کاری می باشند. مایکروسافت تصمیم گرفته است 26.2 میلیارد دلار برای مالکیت لینکداین پرداخت کند.

گویا با خرید لینکداین امکانات آن در نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت ادغام می شود. ساتیا نادلا از زمان برعهده گرفتن مدیریت کمپانی مایکروسافت اقداماتی برای بازطراحی این کمپانی انجام داده تا چهره آن را از یک شرکت تنها فروشنده ویندوز به مجموعه ای ارائه دهنده سرویس های جذاب تحت وب و تولیدکننده سخت افزارهایی همچون گوشی و تبلت تغییر دهد.

خرید لینکداین کاملا نقدی انجام می شود و مایکروسافت نسبت به هر سهم آن 196 دلار پرداخت خواهد کرد. لینکداین ظاهر مستقل و فرهنگ کاری مخصوص خود را حفظ می کند و جف وینر مدیر آن خواهد ماند. این خرید تا به حال بیشترین مبلغی بوده که یک شرکت فناوری برای مالکیت کمپانی دیگری پرداخته است.

پیشنهاد 26 میلیاردی مایکروسافت برای خرید لینکداین

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام