برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 10 مهر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

نگرانی مدیران فیسبوک جدی است!

اخبار مدیرانعمومینگرانی مدیران فیسبوک جدی است!

دوره دیجیتال مارکتینگ

نگرانی مدیران فیسبوک جدی است!

برچسب ها: مدیریتفیس بوک

فیس‌بوک که زمانی محل اصلی به اشتراک‌گذاری لحظات بی نظیر شخصی، تصاویر کودکان و ... بود اما این روزها پست‌های شخصی در این شبکه اجتماعی رو به نزول است و این موضوع به شدت باعث نگرانی مدیران این مجموعه شده است.

چهره متفکر زاکر برگ و مدیران زیردستش جالب ودیدنی است که به تازگی با خواندن گزارش‌های جدید آماری در The Informatio و Bloomberg بیش از پیش نگران شده‌اند.

نگرانی مدیران فیسبوک جدی است!

به گزارش خبرآنلاین، هر چند این بدان معنا نیست که لشگر 1 میلیاردی فیس‌بوکی‌ها کاملاً با این شبکه اجتماعی قهر کرده‌اند اما گویا کاربران اپلیکیشن‌های ساده و آسانتری را جایگزین فیسبوک، جهت اشتراک‌گذاری کرده اند و با آنها ارتباط پیدا کرده‌اند.

اسنپ چت، واتس اپ (که متعلق به خود فیس‌بوک می باشد) و یا تلگرام و ... آلترناتیوهایی می باشند که سبب شده کاربران از فیس‌بوک روی‌گردان شوند.

بر اساس آمار جدید 15 درصد از کاربران فعال فیس‌بوک مانند قبل پست نمی‌گذارند و در حال حاضر نیز 39 درصد به‌صورت هفتگی اعلام کرده‌اند که در فیس‌بوک مانند گذشته فعالیت نمی کنند.

فیس‌بوک نیز با اضافه کردن ویژگی‌های جدید مانند On This Day و یا News Feed تلاش کرده است کاربرانش را حفظ نماید اما در کل کارشناسان بر این باورند روزهای افول فیس‌بوک به‌سرعت نزدیک است.

نگرانی مدیران فیسبوک جدی است!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام