برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 خرداد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

حضور 496 شرکت خارجی در دهمین نمایشگاه خودرو ایران

اخبار مدیرانعمومیحضور 496 شرکت خارجی در دهمین نمایشگاه خودرو ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

حضور 496 شرکت خارجی در دهمین نمایشگاه خودرو ایران

دهمین نمایشگاه بین‌‌المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه‌های خودرو 25 آبان با مشارکت 416 شرکت داخلی و 496 شرکت خارجی در تهران گشایش می‌یابد.

نمایشگاه خودرو

به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، دهمین نمایشگاه بین‌‌المللی قطعات خودرو، لوازم و مجموعه‌های خودرو 25 آبان ماه با مشارکت 416 شرکت داخلی و 496 شرکت خارجی افتتاح می گردد.

این نمایشگاه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌گردد و شرکت‌های داخلی در فضایی به وسعت بیش از 14 هزار مترمربع و شرکت‌‌‌‌های ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خارجی در فضایی به وسعت بیش از 9 هزار متر مربع آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود را به علاقه‌مندان عرضه می‌کنند.

طبق این گزارش، در دهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو، شرکت‌هایی ‌از کشورهای آلمان، فرانسه، ترکیه، چین، تایلند، کره جنوبی، هند، انگلیس، هلند، ایتالیا، بلژیک، دانمارک، امارات متحده عربی، اتریش، استرالیا، اسپانیا، ژاپن، بنگلادش، تایلند و مالت حضور خواهند داشت.

قطعات و مجموعه‌های خودرو، ماشین‌آلات و تجهیزات قطعه‌سازی، تحقیقات و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو از جمله گروه‌های کالایی هستند که در این نمایشگاه عرضه خواهد شد. همچنین بازرگانی و خدمات پس از فروش، نشریات تخصصی صنعت خودرو، قالبسازی، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک‌کننده خودرو و آموزش و پژوهش را می‌توان به موارد فوق اضافه کرد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام