خدمات جدید اتاق تهران

اخبار مدیرانعمومیخدمات جدید اتاق تهران

دوره دیجیتال مارکتینگ

خدمات جدید اتاق تهران

در شرایطی که چندی است از انعقاد تفاهم‌نامه اتاق تهران و اداره ثبت شرکت‌ها می‌گذرد، مرکزی عنوان ثبت شرکت‌ها در اتاق تهران تشکیل شده که آمادگی لازم برای ارائه خدمات به اعضای اتاق تهران را دارا است.

خدمات جدید اتاق تهران در راه است

طبق آن چه در تفاهم‌نامه میان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و اداره کل ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری مقرر شده است، تسهیلاتی برای اعضای اتاق در مورد امورخدمات جدید اتاق تهران جاری آنها با ثبت شرکت‌ها فراهم شده و شرکت‌های دارنده کارت بازرگانی می‌توانند امور مربوطه را از طریق واحد امور ثبت شرکت‌ها در اتاق تهران پیگیری کنند.

در حال حاضر این واحد اتاق تهران خدماتی از قبیل مشاوره و آموزش در تهیه و تنظیم صورتجلسات و تصمیمات شرکت‌ها، ممیزي صورتجلسات، ورود اطلاعات تصمیمات صورتجلسات به سامانه ثبت شرکت‌ها، ارسال مدارک به اداره مذکور و پیگیري صورتجلسات در اداره ثبت شرکت‌ها تا حصول نتیجه نهایی و اعلام به متقاضی را انجام می‌دهد.

اتاق تهران برابر برنامه بلندمدت خود برای گسترش و توسعه خدمات‌رسانی هدفمند به اعضا این خدمات را به‌صورت کاملاً رایگان انجام می‌دهد و دارندگان کارت بازرگانی می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام