خدمات جدید اتاق تهران

اخبار مدیرانعمومیخدمات جدید اتاق تهران

دوره دیجیتال مارکتینگ

خدمات جدید اتاق تهران

در شرایطی که چندی است از انعقاد تفاهم‌نامه اتاق تهران و اداره ثبت شرکت‌ها می‌گذرد، مرکزی عنوان ثبت شرکت‌ها در اتاق تهران تشکیل شده که آمادگی لازم برای ارائه خدمات به اعضای اتاق تهران را دارا است.

خدمات جدید اتاق تهران در راه است

طبق آن چه در تفاهم‌نامه میان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و اداره کل ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری مقرر شده است، تسهیلاتی برای اعضای اتاق در مورد امورخدمات جدید اتاق تهران جاری آنها با ثبت شرکت‌ها فراهم شده و شرکت‌های دارنده کارت بازرگانی می‌توانند امور مربوطه را از طریق واحد امور ثبت شرکت‌ها در اتاق تهران پیگیری کنند.

در حال حاضر این واحد اتاق تهران خدماتی از قبیل مشاوره و آموزش در تهیه و تنظیم صورتجلسات و تصمیمات شرکت‌ها، ممیزي صورتجلسات، ورود اطلاعات تصمیمات صورتجلسات به سامانه ثبت شرکت‌ها، ارسال مدارک به اداره مذکور و پیگیري صورتجلسات در اداره ثبت شرکت‌ها تا حصول نتیجه نهایی و اعلام به متقاضی را انجام می‌دهد.

اتاق تهران برابر برنامه بلندمدت خود برای گسترش و توسعه خدمات‌رسانی هدفمند به اعضا این خدمات را به‌صورت کاملاً رایگان انجام می‌دهد و دارندگان کارت بازرگانی می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام