برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 19 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

اصفهان، رتبه پنجم صادرات کشور را به خود اختصاص داد

اخبار مدیرانعمومیاصفهان، رتبه پنجم صادرات کشور را به خود اختصاص داد

دوره دیجیتال مارکتینگ

اصفهان، رتبه پنجم صادرات کشور را به خود اختصاص داد

در 7 ماهه نخست سال جاری بالغ بر 664 قلم کالای صادراتی به 80 کشور جهان از استان صادر شده که کشورهای عراق، امارات، افغانستان، ایتالیا و اسپانیا بیشترین حجم صادرات را به خود اختصاص داده‌اند و عمده‌ترین گروه کالاهای صادراتی در این مدت کالاهای چدن، آهن، فولاد، فرش، مواد پتروشیمی، محصولات آهنی و فولادی و شیمی آلی هستند.

در 7 ماهه سال جاری، کالاهای صادراتی از گمرکات استان اصفهان به وزن بیش از 792 میلیون کیلوگرم و با ارزش بیش از 630 میلیون و 400 هزار دلار کالا به خارج از کشور صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل از لحاظ وزن 31 درصد کاهش داشته است.

در این مدت، مجموع تشریفات واردات به ارزش بیش از 191 میلیون و 400 هزار دلار و به وزن بیش از 34 هزار تن کالا در گمرک اصفهان تشریفات واردات آن انجام شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل از لحاظ ارزش 5 درصد افزایش داشته است.

عمده‌ترین کالاهای وارداتی ماشین‌آلات مکانیکی، ماشین‌آلات برقی، مواد پلاستیکی، محصولات آهن و فولاد بوده و کشورهای امارات، ایتالیا، چین، آلمان و ترکیه از حیث ارزش بیشترین سهم را در اختیار دارند.

همچنین در زمینه امور مسافری، گمرک فرودگاه شهید بهشتی اصفهان با فعالیت 24 ساعته، تا پایان مهرماه سال جاری تشریفات امور مسافری بیش از 260 هزار نفر مسافر ورودی و خروجی را انجام داده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل نزدیک به 17 درصد افزایش داشته است.

در‌باره پرونده‌‌های قاچاق کالا، با توجه به افزایش مبارزه با قاچاق کالا وکنترل راه‌‌های مواصلاتی در 7 ماه سال جاری تعداد 652 فقره پرونده مظنون به قاچاق، کشف شده توسط سازمان‌های کاشف دیگر، با ارزش بیش از 173 میلیون و 200 هزار ریال در واحد حقوقی قضایی گمرک اصفهان در حال بررسی اسناد، مدارک و پیگیری است.

گمرکات استان اصفهان تا پایان مهرماه سال جاری بالغ بر 474 میلیارد و 789 میلیون ریال درآمد کسب و به خزانه واریز نموده که این میزان درآمد نسبت به مدت مشابه سال قبل 14 درصد کاهش یافته است.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام