برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 خرداد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

دهمین کنفرانس مدیریت استراتژیک در مسیر تعالی

اخبار مدیرانعمومیدهمین کنفرانس مدیریت استراتژیک در مسیر تعالی

دوره دیجیتال مارکتینگ

دهمین کنفرانس مدیریت استراتژیک در مسیر تعالی

دهمین کنفرانس مدیریت استراتژیک که در آذر 1392 برگزار خواهد شد، این روزها در شرایطی حامیان مالی و معنوی مختلفی را جذب می کند که شاید جزو معدود اتفاقات علمی کشور باشد که از حمایت معنوی و رسمی مجلس شورای اسلامی بهره می گیرد.

به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ پس از مجلس شورای اسلامی و چندین شرکت و مجموعه دیگر که با هدف حضور در مهمترین رویداد علمیِ استراتژیکی کشور در جمع حامیان دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک قرار گرفتند، از دبیرخانه این کنفرانس خبر می رسد که دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا نیز به جمع حامیان این کنفرانس پیوسته است.

سازمانها و موسساتی که مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه حامیان کنفرانس هستند می توانند با دبیرخانه کنفرانس و با شماره 86014267 تماس حاصل نماید.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام