دهمین کنفرانس مدیریت استراتژیک در مسیر تعالی

اخبار مدیرانعمومیدهمین کنفرانس مدیریت استراتژیک در مسیر تعالی

دوره دیجیتال مارکتینگ

دهمین کنفرانس مدیریت استراتژیک در مسیر تعالی

دهمین کنفرانس مدیریت استراتژیک که در آذر 1392 برگزار خواهد شد، این روزها در شرایطی حامیان مالی و معنوی مختلفی را جذب می کند که شاید جزو معدود اتفاقات علمی کشور باشد که از حمایت معنوی و رسمی مجلس شورای اسلامی بهره می گیرد.

به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ پس از مجلس شورای اسلامی و چندین شرکت و مجموعه دیگر که با هدف حضور در مهمترین رویداد علمیِ استراتژیکی کشور در جمع حامیان دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک قرار گرفتند، از دبیرخانه این کنفرانس خبر می رسد که دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا نیز به جمع حامیان این کنفرانس پیوسته است.

سازمانها و موسساتی که مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه حامیان کنفرانس هستند می توانند با دبیرخانه کنفرانس و با شماره 86014267 تماس حاصل نماید.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام