برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 خرداد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

افزایش مجدد قیمت لبنیات

اخبار مدیرانعمومیافزایش مجدد قیمت لبنیات

دوره دیجیتال مارکتینگ

افزایش مجدد قیمت لبنیات

هفته گذشته معاون برنامه‌ریزی استانداری تهران در حالی از افزایش عرضه نهاده‌های تولید، کاهش قیمت شیر خام به 750تومان و الزام کارخانه‌های لبنی به عرضه لبنیات کملبنیات چرب و پر‌چرب با نرخ مصوب اسفند‌ماه سال گذشته خبر داده بود که به‌دلیل ضعف نظارت اکنون شیر و فراورده‌های لبنی کم چرب کمیاب شده و نرخ انواع لبنیات پر چرب نیز طی یک هفته اخیر حدود 20درصد افزایش یافته است.

بررسی قیمت خرده فروشی فراورده‌های لبنی از هفته گذشته تا‌کنون حاکی از آن است که عاملین پخش از عرضه شیر، ماست و پنیر کم‌چرب به واحدهای خرده‌فروشی خودداری کرده و لبنیات پر‌چرب نیز با نرخ‌های جدید به مردم عرضه می‌شود. همچنین خبری از بازرسی کمیته‌ ویژه نظارت بر قیمت لبنیات یا بازرسان سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان نبوده و برخی شرکت‌های لبنی محصولات کم‌چرب و پر چرب را با نرخ یکسان در بازار عرضه می‌کنند.

دولتی‌ها هم لبنیات را گران کردند

طی یک هفته اخیر شرکت‌های دولتی پیشتاز گرانی لبنیات پر مصرف شده‌اند به‌نحوی که نرخ ماست دبه‌ای پگاه از چهار هزار و 200به پنج هزار و 400، ماست آرسیل از 1400به دو هزار و قیمت شیر پر‌چرب نایلونی این شرکت از هزارو 200به هزار و 300تومان افزایش یافته است. بر این اساس نرخ شیر بطری کم‌چرب دامداران از هزارو 650 به هزارو 900 تا دو هزار تومان افزایش یافته و خبری از عرضه شیر کم چرب این شرکت نیست.

همچنین قیمت انواع لبنیات دامداران نسبت به هفته گذشته افزایش 20درصدی قیمت را شاهد بوده است و نیز نرخ شیر پاکتی پاک از هزارو 700به دو هزار‌، پاژن بطری پر‌چرب از هزارو 650 به هزارو 800تومان افزایش یافته و شیر کم‌چرب این شرکت در بازار کمیاب شده است. نرخ پنیر سفید 400گرمی پاکبان از دو هزارو 400تومان طی هفته گذشته به دو هزار و 700تومان و پنیر کاله آمل نیز از سه هزار به سه هزار و 500تومان افزایش یافته است.

منبع: روزنامه همشهری

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام