برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 خرداد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

در حاشیه نمایشگاه پلیس نخستین همایش تخصصی حفاظت و امنیت برگزار می گردد

اخبار مدیرانعمومیدر حاشیه نمایشگاه پلیس نخستین همایش تخصصی حفاظت و امنیت برگزار می گردد

دوره دیجیتال مارکتینگ

در حاشیه نمایشگاه پلیس نخستین همایش تخصصی حفاظت و امنیت برگزار می گردد

همزمان با برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین­المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی (IPASS 2011 )، نخستین همایش تخصصی حفاظت و امنیت به عنوان بزرگترین رویداد توانمند سازی صنعت مداربسته کشور در سالن همایش مصلای بزرگ امام خمینی و در مورخ 5 مهرماه سال جاری برگزار می گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ به نقل از روابط عمومی این همایش حاکی است معرفی فن آوری های نوین در سیستم های حفاظتی و نظارتی بر پایه تکنولوژی  HDSDI در تجهیزات مدار بسته، رونمایی از جعبه­ی سیاه هوشمند و ردیاب خودروهای امنیتی و حفاظتی، بررسی چک لیست های کاربردی جهت انتخاب پیمانکار نصب سیستم های مدار بسته همراه با ارائه سخنرانی های تخصصی توسط اساتید برجسته داخلی و خارجی و ارائه مقالات کاربردی و تخصصی در صنعت مدار بسته کشور از اهم برنامه های این همایش به شمار می رود.

این گزارش می افزاید هدف از برگزاری همایش تخصصی حفاظت و امنیت نیل به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی در دستیابی به جایگاه نخست حراست و حفاظت از تجهیزات بومی در خاورمیانه می باشد که با کاربرد جدیدترین فن آوری های روز دنیا و ارائه برترین متدهای کاربردی و روش های پشتیبانی از پرسنل اتاق های مانیتورینگ در راستای برنامه پنجم توسعه و تا پایان چشم انداز 20 ساله کشور مورد ارزیابی قرار می گیرد.

به نقل از گزارش روابط عمومی همایش تخصصی حفاظت و امنیت ارائه استاندارد نصب و راه اندازی سیستم های مدار بسته و همچنین راه اندازی مرکز آموزش و تحقیقات حفاظت الکترونیک ایران دو رویداد مهمی است که در این همایش و برای نخستین بار در کشور و با هدف استاندارد سازی اجرایی و علمی حفاظت الکترونیک و الکتروتکنیک ارائه می گردد.

شایان ذکر است شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر به عنوان شرکت پیشرو در دانش سسیستم­های مداربسته با همکاری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، بنیاد تعاون ناجا، انجمن صنفی شرکت های پیمانکار تأسیسات و تجهیزات صنعتی ایران، انجمن شرکت های ساختمانی ایران، اتحادیه صنف الکترونیک و الکتروتکنیک ایران، انجمن صنفی انبوه سازان، موسسه تحقیق و توسعه صنعت احداث، مرکز آموزش و تحقیقات حفاظت الکترونیک و مرکز پدافند غیر عامل جهاد دانشگاهی صنعتی شریف از جمله برگزارکنندگان و حامیان این همایش به شمار می روند.

به گزارش روابط عمومی نخستین همایش تخصصی حفاظت و امنیت کلیه اطلاعات تکمیلی، سخنرانان مدعو و نحوه ثبت نام در همایش از طریق پایگاه اینترنتی WWW.CCTVSEMINAR.IR در اختیار متخصصان و علاقه مندان دانش و صنعت تجهیزات مداربسته قرار گرفته است.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام