برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 1 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

خودروهای امنیتی به جعبه سیاه مجهز می شوند

اخبار مدیرانعمومیخودروهای امنیتی به جعبه سیاه مجهز می شوند

دوره دیجیتال مارکتینگ

خودروهای امنیتی به جعبه سیاه مجهز می شوند

برای نخستین بار در کشور فن آوری نوین کاربرد جعبه سیاه هوشمند خودروهای امنیتی و حفاظتی در همایش تخصصی حفاظت و امنیت رونمایی گردیده و قابلیت بهره برداری خواهد یافت.
دبیر نخستین همایش تخصصی حفاظت و امنیت با رویکرد فن آوری‌های نوین سیستم‌های حفاظتی و نظارتی با اعلام این خبر گفت: جعبه سیاه و ردیاب هوشمند خودروهای امنیتی و حفاظتی با قابلیت ضبط دائم و موقت، مجهز به سنسورهای تکان سنج و سیستم آنتی شوک می‌باشد که با دوربین‌های ورودی ویدئو کامپوزیت به ثبت تصاویر می‌پردازد.

سعید صفوی با اشاره به ارتباطات رادیویی این جعبه‌های هوشمند افزود: تصاویر با استفاده از چهار دوربین و به صورت چهار طرف ضبط شده و موقعیت مکانی خودرو و با استفاده از سیستم مکان یاب GPS که با (GOOGLE MAPS) گوگل مپ یکپارچه شده است به اتاق کنترل مخابره می‌شود. وی تصریح کرد حافظه داخلی جعبه‌های سیاه هوشمند تا 500 گیگابایت طراحی شده است که با بهره گیری از سنسورهای نورسنج و سیستم مادون قرمز توانایی ضبط 24 ساعته تصاویر را فراهم می‌سازد.
سعید صفوی که به عنوان طراح و مشاور ارشد سیستم‌های الکترونیکی و امنیتی فعالیت می‌کند با اشاره به جایگاه این فن آوری امنیتی در دیگر نقاط جهان گفت: تجهیز خودروهای امنیتی و حفاظتی و حتی خودروهای شخصی به جعبه سیاه هوشمند یکی از رویکردهای اصلی صنعت خودروسازی دنیا به شمار می‌رود، به گونه‌ای که وزیر زیرساخت‌ها و حمل و نقل جاده‌ای ایتالیا در نشست شورای وزیران اتحادیه اروپایی پیشنهاد استفاده از آن را در تمام اروپا مطرح کرده و در امریکا هم تمامی خودروهای تولید شده پس از سال 2015 به صورت اجباری باید به فن آوری جعبه سیاه هوشمند مجهز باشد.
وی افزود: در جریان ترورهای برخی از دانشمندان هسته‌ای کشورمان خلاء تجهیزات امنیتی در خودرو‌های خاص از قبیل خودرو‌های تشریفات دیپلماتیک، حمل و نقل پول و خودرو‌های نظامی راهبر و مرزبانی به وضوح به چشم می‌خورد تا در شناسایی عوامل مهاجم و مخرب جهت مقابله با اقدامات مشابه بعدی تمهیدات لازم اندیشیده شود. سعید صفوی در پایان تاکید کرد: جعبه سیاه هوشمندی که در همایش تخصصی حفاظت و امنیت به بهره برداری می‌رسد نسل پیشرفته جعبه سیاه‌های هوشمند رایج در صنعت خودروسازی دنیا می‌باشد که توسط متخصصان زبده علم الکترونیک و الکتروتکنیک ایران و جهت نصب در خودرو‌های امنیتی و حفاظتی بومی سازی شده است.

شایان ذکر است نخستین همایش تخصصی حفاظت و امنیت به عنوان بزرگ‌ترین رویداد توانمند سازی صنعت مدار بسته کشور و با حضور مقامات دولتی، مدیران و اساتید برجسته کشوری و بین المللی در تاریخ 5 مهرماه سال جاری در سالن همایش مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌گردد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام