فن آوری های نوین سیتم های حفاظتی و تجهیزات مداربسته در نمایش حافظین امنیت

اخبار مدیرانعمومیفن آوری های نوین سیتم های حفاظتی و تجهیزات مداربسته در نمایش حافظین امنیت

دوره دیجیتال مارکتینگ

فن آوری های نوین سیتم های حفاظتی و تجهیزات مداربسته در نمایش حافظین امنیت

نسل جدید فن آوری حفاظتی و نظارتی بر پایه تکنولوژی HDSDI در تجهیزات مداربسته در نخستین همایش حفاظت و امنیت مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

به گزارش پایگاه ا طلاع رسانی صنعت؛ سعید صفوی دبیر نخستین همایش تخصصی حفاظت و امنیت با محوریت سیستم‌های امنیتی مداربسته با بیان مطلب فوق به خبرنگار ما گفت: نسل جدید این فن آوری مبتنی بر تصاویری مگاپیکسلی با کیفیت HD و عاملیت انتقال اطلاعات از پست سریال بر روی کابل کواک سیال و بدون فشرده سازی در این همایش مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی افزود: فن آوری HDSDI علی رغم کاربرد آسان سیستم آنالوگ دارای کیفیت و ضریب امنیتی بالا‌تر از سیستم رایج IP می‌باشد که به دلیل پشتیبانی آسان و ارسال اطلاعات به صورت دیتا قابلیت حک کردن و نفوذ نرم افزاری افراد متفرقه را غیر ممکن می‌سازد. صفوی با تاکید بر صرفه اقتصادی فن آوری HDSDI تصریح کرد راه اندازی یک سیستم IP با دوربین VJA و کیفیت 2 مگاپیکسل همراه با قابلیت کامپکت تصاویر که سبب افت کیفیت رزولیشن آن می‌شود حدود بیست و سه میلیون ریال هزینه دارد که با دوربین 16 مگاپیکسل به حدود سیصد میلیون ریال هم می‌رسد.

این در حالی است که سیستم HDSDI بدون نیاز به فشرده سازی و با قابلیت ارسال اطلاعات از طریق پست سریال بر روی کابل کواک سیال با سرعت 1/485 گیگابایت در ثانیه با مبلغی حدود هفت میلیون ریال راه اندازی می‌شود. وی تاکید کرد فن آوری HDSDI هم اکنون در برخی از مراکز دولتی و خصوصی شهر تهران راه اندازی شده است و برای اولین بار در همایش حفاظت و امنیت قابلیت بهره برداری عمومی خواهد یافت.

شایان ذکر است نخستین همایش تخصصی حفاظت و امنیت به عنوان بزرگ‌ترین رویداد توانمند سازی صنعت مدار بسته کشور و با حضور مقامات دولتی، مدیران و اساتید برجسته کشوری و بین المللی در تاریخ 5 مهرماه سال جاری در سالن همایش مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌گردد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام